728 x 90

گردهمايي بزرگ ايرانيان,گردهماییهای مجاهدین,سوريه,

همبستگی مردم سوریه با گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس

-

گردهمایی ویلپنت پاریس
گردهمایی ویلپنت پاریس
حومه حمص
یک شهروند‌: ما مردم عرب سوریه از خواهر مریم رجوی تشکر می‌کنیم به‌خاطر موضعگیریهایش و ایستادن در کنار مردم سوریه که خواستار بیرون ‌کردن تمامی شبه‌نظامیان شیعی و شبه‌نظامیان رژیم ایران و عراقی از خاک سوریه هستند. به یاری خدا دست او را می‌فشاریم و خدا به او خیر و برکت بدهد و به یاری خدا همهٴ ما با او خواهیم بود.
 


حومه دمشق
یک شهروند‌: مردم سوریه حامی مقاومت ایران هستند که علیه رژیم آخوندی مبارزه می‌کند. ما همبستگی خود را با خواهر مریم رجوی و گردهمایی ایران آزاد در پاریس اعلام می‌کنیم که در اول ژوئیه 2017برگزار می‌شود.
 


یک شهروند‌: مردم سوریه از گردهمایی مقاومت ایران حمایت می‌کنند، چون ما در سنگری واحد علیه رژیم اسد و رژیم جنایتکار آخوندی هستیم که مردم سوریه و ایران را به‌قتل می‌رساند. ما خواهان سرنگونی رژیم اسد و رژیم آخوندی هستیم که منشأء تروریسم در منطقه هستند. ما از مریم رجوی (رهبر) قهرمان مقاومت علیه رژیم آخوندها حمایت می‌کنیم.

حومه حمص
یک شهروند‌:
از خواهر مریم به‌خاطر این گردهمایی تشکر می‌کنیم که در آن خواستار بیرون‌کردن نیروهای شیعی و متحدان و هم‌کیشان آنها از خاک سوریه و عراق می‌شوند؛ خدا به او پاداش نیک بدهد. او بانوی آزاده‌یی است و به او افتخار می‌کنیم و ایدهٴ او بسیار زیباست؛ چرا که اینها شبه‌نظامیان کینه‌توزی هستند و این سرزمین آنها نیست، بلکه سرزمین ماست. این سرزمین اجدادی ماست و اینها که آمده‌اند، جیره‌خوار و مزدورند و با شعارهای واهی و بهانه‌های مذهبی و فرقه‌گرایانه در کشور ما، علیه ما می‌جنگند؛ لعنت بر آنها که با پای خود می‌آیند اما در داخل تابوت باز خواهند گشت.
 


یک شهروند‌: ما این بانو (خانم رجوی) را تأیید می‌کنیم، گردهمایی او را تأیید می‌کنیم و تمام تصمیم‌گیریهایی را که در این کنفرانس اتخاذ خواهد شد هرچه باشد مورد تأیید قرار می‌دهیم؛ از تمام دست‌اندرکاران این اجتماع و از شخص خانم مریم رجوی تشکر می‌کنیم و خدا به او پاداش نیک بدهد.

حومه دمشق
یک شهروند‌:
ما از گردهمایی مقاومت ایران در اول ژوئیه 2017حمایت می‌کنیم، چون ما علیه رژیم آخوندی در سنگری واحد هستیم، رژیمی که مردم ایران و سوریه را به قتل می‌رساند. ما خواهان سرنگونی رژیم اسد هستیم و از سرنگونی رژیم آخوندها در ایران حمایت می‌کنیم. ما از مریم رجوی رهبر قهرمان مقاومت ایران حمایت می‌کنیم.
 
 
حومه حلب
یک شهروند‌: وقتی در حلب بودیم رژیم ایران ما را سر می‌برید و می‌کشت، خانه‌هایمان را آتش زدند و بعد ما را از حلب بیرون کردند و سرزمین ما را اشغال کردند و خانه‌هایمان را گرفتند؛ ما درود می‌فرستیم به مقاومت ایران که در برابر رژیم آخوندها ایستاده است و از آنها پشتیبانی می‌کنیم و خداوند شما را موفق بدارد.
 


ادلب
یک شهروند‌:
در آینده نزدیک در پاریس گردهمایی مقاومت ملی ایران به رهبری مریم رجوی رهبر این مقاومت برگزار می‌شود، در روز اول ژوئیه. رژیم آخوندی حاکم بر ایران تمام مسلمانان جهان را فریب داده است، با شعار « مقاومت اسلامی» و « انقلاب اسلامی» و حرفهایی که ترویج می‌کند تا مردم را با آن فریب دهند.

مقاومت ایران مدت 38سال است که در برابر رژیم آخوندها در ایران مقاومت می‌کند؛ ما مردم سوریه همانند مردم ایران از رژیم ایران رنج و سختی تحمل کرده‌ایم؛ یعنی با همان وضعیت و سختی‌ها. ما سوریه در انقلابمان، زیر سایه پشتیبانی رژیم آخوندها از رژیم اسد زندگی کردیم؛ ستمگری که به ستمگر دیگر کمک می‌کند. رژیم آخوندها همهٴ مزدوران و امکانات خود را برای حمایت از رژیم ستمگر بشار اسد و کشتار مردم سوریه مورد استفاده قرار داد. ما از مقاومت ملی ایران به رهبری مریم رجوی حمایت می‌کنیم چرا که قضیهٴ ما و آنها یکی است، رنج‌های مردم ایران و رنج‌های مردم سوریه یکی است؛ همان ستمگر است، اما به با اشکالی مختلف. بشار اسد روی دیگر رژیم آخوندهاست.
 


حومه حلب
یک شهروند‌:
ما مردم سوریه از مقاومت ایران و گردهمایی آن در پاریس حمایت می‌کنیم و تشکر می‌کنیم از مریم رجوی به‌خاطر تلاش‌هایش برای مردم مقاوم ایران.

حومه حمص
یک شهروند‌:
همهٴ ما با خواهر مریم رجوی هستیم و او را تأیید می‌کنیم و موضعگیری او را برای بیرون‌راندن شبه‌نظامیان شیعی جنایتکار از خاک سوریه و عراق را مورد تأیید قرار می‌دهیم؛ دستان او را می‌فشاریم خواهان آن هستیم که به این موضعگیری خودشان ادامه دهند، آنها از موضع ما حمایت می‌کنند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c48b6d69-ac3c-4d9d-9001-f592825a8be6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات