728 x 90

کیهان خامنه‌ای: روحانی بی‌ آن‌که بخواهد مسئولان نظام را به جنایت متهم کرده است

پاسدار حسین شریعتمداری،
پاسدار حسین شریعتمداری،
نماینده خامنه‌ای در کیهان به‌طور تلویحی صلاحیت آخوند روحانی را به‌عنوان رئیس‌جمهور رژیم به‌خاطر این‌که گفته بود 38سال اعدام و زندان در حکومت آخوندی حاکم بوده، رد کرد و نوشت که او همه نظام و خمینی را به جنایت متهم کرده است.

پاسدار حسین شریعتمداری، نماینده خامنه‌ای در کیهان نوشت: روحانی بی‌آن که بخواهد، (نظام) و (خمینی) و تمامی مسئولان نظام را به جنایت متهم کرده است! و این در حالی است که خود (او) طی 38سال گذشته یکی از مسئولان بلندپایه امنیتی کشور بوده است. بنابراین اگر در ادعای خود صادق باشد، بدیهی است که خود (او) از اتهام جنایت مبرا نیست و تعجب‌آور است که با وجود این ادعا چگونه می‌تواند حضور خود در جایگاه ریاست‌جمهوری کشور را توجیه کرده و توضیح بدهد؟!

نماینده خامنه‌ای در کیهان در ادامه خطاب به حامیان روحانی نوشت: شما آقایان شاهد بودید که اظهارات مورد اشاره روحانی درحمله به مبانی (نظام) و ارائه تصویری وارونه و دشمن‌پسند از نظام و حیات 38ساله آن همان‌گونه که انتظار می‌رفت بلافاصله با استقبال گسترده دشمنان تابلودار (نظام) و گروه‌های تروریستی، روبه‌رو شد، چرا که روحانی آنچه را که آنان طی 38سال گذشته... در پی القای آن بودند، بر زبان آورده بود. ماجرا به اندازه‌ای زشت و پلشت بود که حتی شبکه بی‌بی‌سی نیز آن را دور از انتظار و تعجب‌آور ارزیابی می‌کند.

روحانی سخن و نظر دشمنان را تکرار کرده است، نه آن که روحانی مطلب متفاوتی گفته و مورد استقبال دشمنان قرار گرفته باشد! روحانی با اظهارات نسنجیده خود، عمر 38ساله نظام را به ظلم و جنایت متهم کرده است. این اظهارات برای دشمنان این مرز و بوم یک دستاورد بزرگ! و بادآورده به حساب می‌آید و جای دهها میلیارد دلار که همه ساله برای مقابله با (نظام) و ارائه چهره‌ای وارونه از آن هزینه می‌کنند را پر می‌کند!

پاسدار حسین شریعتمداری هشدار داد: آقایان اعضای کابینه روحانی و برخی از روحانیانی که به حمایت تمام عیار از او برخاسته بو دید، چرا سکوت کرده و بی‌تفاوت نشسته‌اید؟ سکوت شما در مقابل اهانت آشکار به نظام و (خمینی) با هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست. لازم است از روحانی بخواهید که هر چه زودتر اشتباه بزرگ خود را با پوزش جبران کند.