728 x 90

آخوند اژه‌ای: برای بیش از ۶۰ مدیر دولتی پرونده تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است

آخوند اژه ای
آخوند اژه ای
آخوند جنایتکار اژه‌ای سخنگوی قضاییه نظام آخوندی، امروز سه‌شنبه 26اردیبهشت 96 خبر از تشکیل پرونده قضایی برای بیش از 60تن از مدیران دولت آخوند روحانی در ارتباط با تخلفات انتخاباتی داد.

با بالا گرفتن جنگ گرگها در روزهای آخر قبل از نمایش انتخابات رژیم، آخوند اژه‌ای از باند خامنه‌ای به صحنه آمد و با خط‌ و نشان کشیدن برای جناج مقابل گفت ”مدیران اجرایی، دولتی و کسانی که به‌نحوی وابسته به دستگاههای حکومتی هستند مراقب باشند بیش از حد متعارف حرکتی نداشته باشند. روز انتخابات تمام می‌شود و بعد گرفتاریهای می‌ماند و فردا این‌ها هستند که تخلف کرده‌اند، اگر می‌خواهند ریسک کنند و خلاف قانون عمل نمایند به فکر خانواده‎‌هایشان باشند و فردا دیگر توقع و انتظاری نداشته باشند؛ چرا که قوه قضاییه مصمم است که با هر تخلفی از هر رده‌ای استاندار، فرماندار و دهیار و... برخورد می‌کند“.

آخوند اژه‌ای در ادامه مصاحبه خود با اعتراف به وخامت و شدت درگیریهای باندی اضافه کرد: ”یکی از ستادهای انتخاباتی برای این‌که اسناد و مدارکی علیه رقیب خود به دست بیاورد از بعضی از افراد خواسته بود از سازمان خود اسنادی را سرقت کنند و در اختیار آنها قرار دهند که برخی افراد دستگیر و بازداشت هستند“.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/80a6dc28-0de1-4413-b710-769f1ea8e2b5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات