728 x 90

-دخالتهای ایران,

تونس تلاشهای رژیم ایران برای ناامن سازی و بی‌ثبات کردن بحرین را محکوم کرد

-

تونس اعمال رژیم ایران در بحرین را محکوم میکند
تونس اعمال رژیم ایران در بحرین را محکوم میکند
به‌دنبال اعلام مقامات بحرینی مبنی بر دستگیری هسته‌یی که عملیات تروریستی در بحرین را طراحی کرده بود، تونس کلیه اقدامات ناامن سازی و بی‌ثبات کردن بحرین را به‌شدت محکوم کرد.

وزارت‌خارجه تونس در بیانیه‌یی بر قرار داشتن در کنار دولت بحرین تأکید کرد.

وزارت کشور بحرین روز یکشنبه ششم فروردین 96 طی بیانیه‌یی اعلام کرد که عناصر هسته‌یی که عملیات تروریستی را طراحی و شروع کرده بود را دستگیر کرده است.

به گزارش اسکای نیوز آنها همچنین تلاش داشتند که شخصیتهای مهم بحرینی را ترور کنند. وزارت کشور خاطرنشان کرد که برخی از عناصر این هسته آموزش را از سپاه پاسداران ایران گرفته‌اند.

در بیانیه وزارت کشور بحرین آمده است:‌ عناصر این هسته در انفجار تروریستی که اتوبوس پلیس را در پایان ماه فوریة گذشته هدف قرار داد دست داشته‌اند. آنها همچنین در جنایتهای تروریستی دیگری نیز دست داشته‌اند. بازداشت‌شدگان به طراحی و عملیات تروریستی که برخی از مقامات بالا و نیروهای امنیتی را هدف قرار داده بود اعتراف کردند.

بیانیه خاطرنشان می‌کند که تعداد بازداشت‌شدگان 14نفر هستند که برخی از آنها در قرارگاههای تحت نظارت سپاه پاسداران ایران و برخی دیگر توسط عناصر محلی آموزش دیده‌اند. این آموزشها شامل آموزش به‌کارگیری سلاح و مواد منفجره و بررسی مواضع مورد هدف و دیدبانی میدانی بعد از تعیین سوژه و مراقبت تحرکات آنها بوده است.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/151fdcd4-0e84-43e0-99a4-3e2c8fec5b0f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات