728 x 90

دخالتهاى سپاه پاسداران در كشورهاى منطقه,

افشای مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس در خدمت جنگ‌افروزی و صدور تروریسم حکومت آخوندی

-

علیرضا جعفرزاده در کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا
علیرضا جعفرزاده در کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا
روز سه‌شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن، مقاومت ایران اطلاعات جدیدی را درباره مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس حکومت آخوندی که در خدمت جنگ‌افروزی و صدور تروریسم رژیم قرار دارند، افشا کرد.


علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورا در این کنفرانس گفت: بنا‌ به گزارشهای دقیق از درون رژیم، نیروی تروریستی قدس برای افزایش دخالتهایش در کشورهای منطقه، از جمله در سوریه، عراق، یمن، بحرین و افغانستان، یک معاونت بزرگ به‌منظور آموزش به مزدوران خارجی خود ایجاد کرده که زیر نظر شخص خامنه‌ای است.


وی افزود: بنا‌ به این گزارشها که از منابع مختلف شبکهٴ سازمان مجاهدین و مشخصاً از درون سپاه و به‌ویژه نیروی قدس، طی چندین ماه گردآوری شده، این معاونت دارای دهها مرکز در نقاط مختلف ایران است.

در این کنفرانس، جزییاتی از مراکز فعالیت معاونت آموزشی نیروی تروریستی قدس، از جمله برای اعزام مزدوران اجیرشده به کشورهای مختلف، سازماندهی و فرماندهی آن و آموزش‌های تروریستی که این ارگان به‌پیش می‌برد، افشا و خاطرنشان شد که علاوه بر نیروی تروریستی قدس، سایر نیروهای سپاه خامنه‌ای نیز درگیر دخالتهای رژیم در کشورهای منطقه هستند.