728 x 90

انهدام هواپیمای بدون سرنشین رژیم ایران در یمن

انهدام هواپیمای بدون سرنشین رژیم ایران در یمن
انهدام هواپیمای بدون سرنشین رژیم ایران در یمن
نیروی هوایی امارات متحده عربی که در ائتلاف عربی علیه حوثیها در یمن مشارکت دارد، یک هواپیمای بدون سرنشین ساخت رژیم ایران به‌نام «درون» را قبل از آن‌که حوثیها موفق به پرواز دادن آن شوند، منهدم کرد.

العربیه گزارش داد: یک سکوی سیار وابسته به شبه‌نظامیان حوثی برای شناسایی مواضع ارتش ملی و مقاومت مردمی در شهر ساحلی المخا بر فراز آسمان این شهر به پرواز در آمده بود، پس از شناسایی توسط یکی از جنگنده‌های امارات به‌وسیله موشک هوا به زمین مورد اصابت قرار گرفت و در هوا متلاشی شد.

ژنرال احمد یافعی معاون رئیس ستاد ارتش یمن، انهدام هواپیمای بدون سرنشین رژیم ایران را در شمال شهر مخا تأیید کرد. وی گفت: شبه‌نظامیان کودتاگر بعد از آن‌که فشار خفه‌کننده بر آنها افزایش یافته، به‌کارگیری سلاحهای قاچاقی دریافتی از رژیم ایران را شروع کرده‌اند. از جمله این نوع از هواپیماها… وی تأکید کرد که این سلاحها به‌روشنی دخالت آشکار رژیم ایران در بحران یمن و تلاشهای تهران برای برهم زدن ثبات در منطقه و تهدید صلح در یمن را نشان می‌دهد. وی جامعه جهانی را فراخواند تا مسولیتش را در قبال محکوم کردن دخالتهای رژیم ایران در یمن، برعهده بگیرد.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d454f881-b68e-465f-8624-9efa60ba7d3c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات