728 x 90

انتقال مجاهدین به آلبانی و سایر کشورها,

سوز و گداز رژیم از ابراز خرسندی جان کری از انتقال مجاهدان اشرفی از لیبرتی

-

جشن پایان موفقیت آمیز انتقال مجاهدان اشرفی به آلبانی و کشورهای اروپایی و شکست سنگین برای دشمن ضد بشری
جشن پایان موفقیت آمیز انتقال مجاهدان اشرفی به آلبانی و کشورهای اروپایی و شکست سنگین برای دشمن ضد بشری
خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم به تسنیم نسبت به موضعگیری جان کری وزیر خارجه آمریکا در قبال استقبال از پایان انتقال مجاهدان لیبرتی و شکست توطئه‌های رژیم، سوز و گداز کرد.

این منبع روز سه‌شنبه 23شهریور با عنوان ”وقتی آمریکا نگران جان (مجاهدین) است“ نوشت: «جان کری» وزیر خارجه آمریکا، روز دوشنبه در گفتگو با «اسکای‌نیوز» اعلام کرد: خروج (مجاهدین) از عراق با پیشنهاد آمریکا به‌منظور تضمین سلامت جانی آنها صورت گرفت.

خاطرنشان می‌شود جان کری وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه 22شهریور در کنفرانس مطبوعاتی خود در واشینگتن در رابطه با انتقال بزرگ مجاهدین خلق به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی از جمله گفت: ... اجازه بدهید در این‌جا خبرهای خوبی را اعلام کنم... بسیار مهم است که اعلام کنیم که ما یک دستاورد انسانی طی هفته‌های گذشته داشتیم... روز جمعه 280نفر از اپوزیسیون ایران از مجاهدین خلق از کمپ لیبرتی در عراق خارج شدند و این بعد از یک ابتکارعمل دیپلوماتیک آمریکا صورت گرفت تا این‌که جان بیش از 3000نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق که جانشان در خطر بود را تضمین کنیم. کمپ آنها در آنجا بارها مورد حمله قرار گرفت و برخی زخمی و برخی کشته شدند… .. من خوشحالم که آلبانی نقش انسانی مهمی انجام داد و در همین جا از کشورهای آلمان و نروژ و ایتالیا و انگلستان و فنلاند و اعضای اتحادیه اروپا که در نجات دادن مجاهدین خلق کمک کردند تشکر کنم.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2ede76f0-4da6-473d-a700-74e5ff5be41b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات