728 x 90

قتل عام 67,

دفاع نوه خمینی جلاد از اعدامهای ۶۷: اعدام‌های ۶۷ "حاصل مدیریت امام" بود

-

قتل عام زندانیان سیاسی در سال 67
قتل عام زندانیان سیاسی در سال 67
علی خمینی نوه خمینی جلاد و ضدبشر از قتل‌عام سی هزار زندانی مجاهد و مبارز دفاع کرد و آن را به‌دستور خمینی دژخیم دانست و گفت: ”اعدام‌های ۶۷ "حاصل مدیریت امام" بود “.

روزنامه حکومتی جمهوری روز شنبه ٢٣ مرداد، متن سخنان علی خمینی، نوه خمینی جلاد را در مورد اعدامهای سال 67 منتشر شد و نوشت: «علی خمینی دوازدهم خرداد ماه سال جاری… در مسجد فیضیه قم ماجرای سال 67 را حاصل مدیریت امام دانسته و گفت: … امروز یک عده‌یی برای (مجاهدین) دل می‌سوزانند که چرا اعدام کردید؟ آنها کسانی بودند که در مقابل حکومت ایستادند… اگر بنا بود که خمینی همواره در مقابل این جنایات نرمش از خود نشان می‌داد که کشور پس از 30سال هم رنگ آرامش به خود نمی‌دید» .

وی افزود: «این عده معدود را نظام با قدرت برخورد کرد و درست هم برخورد کرد و باید برخورد می‌کرد و درس عبرتی شد برای آیندگان» .

خاطرنشان می‌شود در قسمتی از نوار منتشر شده منتظری درباره قتل‌عامهای 67 وی می‌گوید: «شخص احمدآقا پسر آقای خمینی هم از سه چهار سال قبل می‌گفت مجاهدین از روزنامه‌خوانش و مجله‌خوانش و اعلامیه‌خوانش همه باید اعدام بشوند» .
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6be74d08-f39a-4dba-a864-41cb1faa7f8b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات