728 x 90

سوريه,

دو تن دیگر از پاسداران رژیم در سوریه به هلاکت رسیدند

-

دو پاسدار مزدور قاتل مردم سوریه در سوریه کشته شدند
دو پاسدار مزدور قاتل مردم سوریه در سوریه کشته شدند
دو تن دیگر از پاسداران رژیم برای دفاع از دیکتاتور خونریز سوریه در حومه حلب به هلاکت رسیدند. این دو مزدور مهدی طهماسبی و رضا خرمی نام دارند.

به گزارش رسانه‌های حکومتی مهدی طهماسبی، فرزند سرهنگ بازنشسته سپاه مسجدسلیمان کریم طهماسبی است که از قم به سوریه اعزام شده بود و دیگری رضا خریمی از پاسداران تهران بود که به سوریه اعزام شده بود.

بیشتر بخوانید
طی روزهای اخیر و به‌دنبال شکستهای مکرر رژیم در حومه حلب، چندین تن از مزدوران رژیم آخوندی در سوریه به هلاکت رسیدند.

خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس روز دوشنبه 17خرداد به هلاکت یک سرهنگ پاسدار در سوریه به نام ”ابراهیم عشریه ”اعتراف کرد.

به گفته این منبع: این مزدور که برای دفاع از دیکتاتور خونریز سوریه به این کشور اعزام شده بود، 50روز پیش به دست رزمندگان سوری به هلاکت رسید. به گزارش این خبرگزاری این مزدور پنجمین نفری است که از نکا در سوریه به هلاکت می‌رسد.

خبرگزاری تسنیم وابسته به نیروی تروریستی قدس نیز روز دوشنبه 17خرداد گزارش داد پاسدار مرتضی مسیب‌زاده یکی از پاسداران اعزامی به سوریه از فردیس کرج طی چند روز گذشته به هلاکت رسیده است و روز چهارشنبه 19خرداد دفن خواهد شد.

همچنین 4تن از مزدوران افغانی و پاکستانی نیروی تروریستی قدس که در سوریه به هلاکت رسیدند، روز دوشنبه 17خرداد در قم دفن خواهند شد. اسامی این مزدوران عبارتند محمدرضا بای زاده از مزدوران افغانی در لشکر موسوم به فاطمیون و محمد علی، تحسین علی و محمدعلی شاه از مزدوران پاکستانی از تیپ موسوم به زینبیون هستند که نیروی تروریستی قدس آنها را برای دفاع از بشار اسد به سوریه فرستاده است.

خاطرنشان می‌شود اورینت وابسته به اپوزیسیون سوریه، روز شنبه 15خرداد 95 از هلاکت مزدوران سپاه پاسداران در حومه حلب خبر داد و اعلام کرد: «درگیریهای روز گذشته نزدیک به 100 کشته در صفوف شبه‌نظامیان رژیم ایران بر جای گذاشت» .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/31b37b3b-1379-450c-80e2-3820328833ea"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات