728 x 90

اخبار اعتراضى,

حرکتهای اعتراضی در اصفهان، تهران، ایلام و جاجروم

-

تجمع اعتراضی علیه فساد و تبعیض
تجمع اعتراضی علیه فساد و تبعیض
روز یکشنبه 19اردیبهشت 95، در شهرهای تهران، اصفهان، ایلام و جاجروم، شاهد تظاهرات و تجمعهای اعتراضی دانشجویان، کارگران و دامداران بودیم:

تجمع اعتراضی دامداران اصفهان
روز یکشنبه 19اردیبهشت دامداران استان اصفهان، برای دومین بار در یک هفته اخیر تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. تجمع‌کنندگان به نشانه اعتراض دبه‌های شیر را روی زمین ریختند.
دامداران که خواستار تعیین نرخ تضمینی خرید شیر هستند، در مقابل سازمان جهاد کشاورزی تجمع کردند. معترضان می‌گویند در حالی که برای تولید هر لیتر شیر ۱۵۰۰ تومان هزینه می‌شود کارخانه‌های لبنیات، 950 تومان برای هر لیتر شیر قیمت می‌دهند

ایلام: تجمع اعتراضی کارگران طرح توسعه میادین گازی
بنا‌ به خبر دریافتی روز یکشنبه 19اردیبهشت ماه کارگران طرح توسعه میادین گازی در تنگ بیجار ایلام در مقابل استانداری ایلام تجمع کردند. این کارگران که تعداشان 200نفر می‌شد به اخراج شدن خود اعتراض کردند.

تهران: تجمع اعتراضی دانشجویان
صبح روز شنبه 18اردیبهشت جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در اعتراض به خودداری دولت آخوند روحانی از استخدام رسمی آنان در مقابل وزارت نفت در تهران تجمع کردند.

تجمع کنندگان گفتند: 4ماه از وعده دولت برای استخدام می‌گذرد اما هیچ اقدامی صورت نگرفته است. به همین دلیل فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت مجدداً دست به اعتصاب و تجمع روبه‌روی ساختمان اصلی وزارت نفت زدند.

جاجروم: تجمعات اعتراضی جوانان جویای کار
روز یکشنبه 19اردیبهشت 95 جوانان جویای کار در این جاجروم برای چندمین بار طی روزهای اخیر، با تجمع مقابل کارخانه آلومینای جاجروم خواهان استخدام و ثبت‌نام در این مرکز کاری شدند.

ابعاد این اعتراضات به حدی رسید که امام جمعه رژیم در نمایش جمعه جاجروم از جوانان خواست تجمع نکنند تا التهابی ایجاد نشود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات