728 x 90

انتخابات,

آخوند منتجب نیا: تندروها قصد دارند یک میلیون نفر را از جاهای دیگر برای انتخابات تهران بیاورند

-

آخوند منتجب نیا - خبرگان ارتجاع
آخوند منتجب نیا - خبرگان ارتجاع
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر این‌که باند رفسنجانی قصد دارد در جریان نمایش انتخابات رفسنجانی را به‌عنوان نفر اول وارد خبرگان ارتجاع کند، آخوند منتجب نیا فاش ساخت باند خامنه‌ای قصد دارد برای خنثی کردن این طرح یک میلیون نفر را از شهرهای دیگر به تهران بیاورد.

وی روز سه‌شنبه 4اسفند 94 به خبرگزاری حکومتی ایلنا گفت: از چند ماه قبل خبردار شدیم تندروها در جلسات سری تصمیم گرفتند جمعیتی بالغ بر ۱ میلیون نفر را از روستا‌ها به تهران بیاورند و بودجه‌یی هم برای آن در نظر گرفتند تا آنها در تهران رأی بدهند و آرای خود را بالا ببرند، لذا برای این مسأله باید وزارت کشور فکری کند چرا که برخی نهاد‌ها از پول بیت المال هزینه می‌کنند تا مردم را برای رأی دادن به تهران بیاورند“.

آخوند منتجب نیا همچنین نسبت به تعطیلی روز شنبه هشتم اسفند هشدار داد و گفت: ”تندروها با مسأله تعطیلی روز شنبه تلاش می‌کنند دولت را وادار به تعطیلی مدارس کنند و مردم به مسافرت بروند و در تهران نباشند تا لیست اصلاح‌طلبان رأی نیاورد و با مشارکت حداقلی پیروز انتخابات شوند. … به همین دلیل این هشدار را به اعضای دولت و مردم می‌دهم که ما از این تعطیلات ضربه خوردیم و یادآوری می‌کنم که از خیانت‌های دولت قبل همین تعطیلی‌های مکرر بود. این توطئه خطرناکی است؛ نکند دولت تحت تاثیر این فشار‌ها قرار گیرد“.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات