728 x 90

اخبار اعتراضي,

کاشان، کرمانشاه، اسلام‌آباد؛ تجمعات اعتراضی پرستاران، دانشجویان دختر، کارکنان و مردم به جان آمده

-

 -
-
کرمانشاه - تجمع اعتراضی گروهی از دانشجویان دختر دانشگاه آزاد
صبح روز سه‌شنبه 17شهریور 94 گروهی از دانشجویان دختر دانشگاه آزاد کرمانشاه، در اعتراض به اقدام ایادی رژیم که اعلام کرده‌اند به دانشجویان جدید الورود سهمیه خوابگاه اختصاص داده نمی‌شود، در محل دانشگاه تجمع اعتراضی کردند. همزمان والدین این دانشجویان اعلام کرده‌اند، در صورتی‌که مسأله خوابگاه دخترانشان حل نشود اجازه ثبت‌نام در دانشگاه را به فرزندانشان نمی‌دهند.

 

 
کرمانشاه- تجمع اعتراضی گروهی از پرسنل بانک خون
صبح روز سه‌شنبه 17شهریور 94 گروهی از پرسنل بانک خون کرمانشاه در اعتراض به پرداخت نشدن دو ماه اضافه کاری در مقابل دفتر مدیر بانک خون تجمع اعتراضی کرده خواهان دریافت حقوق عقب‌افتاده خود شدند.
 
 
اسلام‌آباد - تجمع اعتراضی پرستاران بیمارستان امام علی
صبح روز سه‌شنبه 17شهریور 94 گروهی از پرستاران بیمارستان امام علی شهرستان اسلام‌آباد غرب واقع در خیابان موسوم به امام در اعتراض به پرداخت نشدن حق کارانه ماهانه خود تجمع اعتراضی کرده و خواهان رسیدگی به این موضوع شدند. ایادی رژیم اعلام کردند که تابحال اعتباری بابت پرداخت حق کارانه پرستاران به آنها داده نشده است.

کاشان - تجمع صدها تن از کارگران و مردم مناطق مختلف کاشان در مقابل شورای فرمایشی شهر
صبح روز سه‌شنبه 17شهریور 1394 از ساعت 7 صبح، جمعیتی چند صد نفره از کارگران شهرکهای مختلف کاشان در مقابل شورای فرمایشی شهر در بلوار راوندی و ابتدای بلوار خادمی، تجمع کرده و نسبت به نبود امکانات اولیه در شهرکهای صنعتی، اعتراض کردند.
به سرعت صدها تن دیگر از مردم ناراضی از خدمات شهری به این جمع معترض پیوستند.
اعتراض اکثریت قریب به اتفاق مردم و کارگران، نسبت به قطع آب در این شهر به‌خصوص در شهرکهای صنعتی و همچنین نبود امکاناتی هم‌چون ایستگاه حمل و نقل عمومی، قطع مکرر گاز از دیگر موضوعات مورد اعتراض مردم تظاهر کننده بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات