728 x 90

آخوند انصاری رئیس دفتر خمینی: در زندان تشکیلات داشتند، پس از عملیات مرصاد اعدام شدند

آخوند مجید انصاری
آخوند مجید انصاری
میزگردی در دانشگاه تهـران جهت کار توضیحـی برای نیروهای رژیم که در اثر عـزل منتظری سردرگم و مسأله‌دار شده‌اند، ترتیب یافت سه تن از آخوندهای خمینی شـامل شـامل انصاری، حمید روحـانی و هادی خامنه‌ای در این میزگرد شرکت داشتند.
انصاری در ‌رابطه با رفتار قرون‌وسطایی دژخیمان خمینی با زندانیان و در واکنش نسبت به افشای عالم‌گیر قتل‌عام مجاهدین در زندانها، وقیحانه ادعا کرد: «ما چند‌ بار از خبرنگاران خواستیم تا بیایند از زندانها دیدن کنند و حتی برای مردم بازدید عمومی گذاشتیم… ! این همه خدمات انجام می‌شد ولی هیچ‌کدام به آیت‌الله منتظری گزارش نمی‌شد… ! عده‌یی از زندانیان در زندان تشکیلات داشتند که پس از عملیات مرصاد کشف شد. لذا اینان که تعداد بسیار کمی! بودند پس از عملیات اعدام شدند» - کیهان (28اردیبهشت 1368)

ترس آخوند انصاری از مجاهدین
آخوند انصاری (رادیو رژیم ـ 14/مرداد/67) : «... من به‌عنوان یک فردی که... در کنار امام عزیز... هستم، این را از مسئولان قضایی می‌خواهیم، از مسئولان دادستانی می‌خواهیم، از مسئولان نظامی و انتظامی می‌خواهیم که آقا با منافق با دیده‌ی رحمت عمل نکنید. فردا می‌آیند توی خانه‌ی‌ما، خانه‌ها را بر سر ما ویران می‌کنند»...

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات