728 x 90

اخبار سوريه,

بیانیه جبهه متحد شام: کشف شبکه مزدوران سپاه پاسداران در سوریه

-

مزدوران رژیم ایران که در اطراف شهر شیخ مسکین به اسارت رزمندگان در آمده است
مزدوران رژیم ایران که در اطراف شهر شیخ مسکین به اسارت رزمندگان در آمده است
جبهه متحد شام یکی از شاخه‌های ارتش آزادی سوریه که در جبهه‌های جنوبی سوریه حضور دارد در بیانیه‌ای اعلام کرد عناصری را شناسایی کرده که در خدمت شبه‌نظامیان حزب‌الله و سپاه پاسداران رژیم ایران عمل می‌کرده‌اند.
در بیانیه‌ای که این جبهه صادر کرده آمده است یکی از مزدوران رژیم ایران که در اطراف شهر شیخ مسکین به اسارت رزمندگان درآمده است اطلاعات مربوط به این عناصر را به آنها داده است.
از جمله اطلاعاتی که این مزدور در اختیار رزمندگان قرار داده این است که عناصر فوق‌الذکر در استانهای درعا و قنیطره مسئولیت جاسوسی و انتقال اخبار مربوط به رزمندگان و فرماندهان آنها را به حزب‌الله و سپاه پاسداران رژیم دارند. همچنین بمب‌گذاری خودروهای انفجاری را در مراکز امنیتی رژیم سوریه در بالاترین درجه از مخفی کاری آموزش می‌گیرند و محل نصب بسته‌های انفجاری یا خودروهای بمب‌گذاری شده را شناسایی می‌کنند و یا خود در منفجر کردن بسته‌های انفجاری یا خودروهای بمب‌گذاری شده در مناطق پرجمعیت شرکت دارند. آنها در مقابل این اعمال، ماهانه میان 100 تا 200هزار لیره سوری حقوق دریافت می‌کنند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/30c43ce7-ffa9-430c-a30b-10565aaece3d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات