728 x 90

اعدام غلامرضا خسروي,زندانیان سیاسی,شهيدان قيام,

خاکسپاری شبانه پیکر مجاهد قهرمان غلامرضا خسروی توسط مأموران اطلاعات در اصفهان

-

مجاهد  شهید  غلامرضا  خسروی
مجاهد شهید غلامرضا خسروی
به گزارش دریافتی رژیم ضدبشری آخوندی پیکر شهید قهرمان مجاهد خلق غلامرضا خسروی را برخلاف خواست خانواده و از ترس تجمع مردم، شبانه در آرامگاه باغ رضوان اصفهان به خاک سپرد. این اقدام جنایتکارانه توسط مأموران جنایت‌پیشه اطلاعات و دادستانی رژیم صورت گرفت.

مأموران اطلاعات در ستاد خبری اصفهان یکشنبه شب خانواده شهید مجاهد غلامرضا خسروی را تهدید کردند که به هیچ‌وجه نبایستی برای این شهید مراسم بگیرند. آنان برای خانواده این شهید خط‌ و نشان می‌کشیدند که مزدوران بسیجی به مراسم آنها حمله می‌کنند.

بعد از این تهدیدها، شش نفر از مأموران دژخیم دادستانی و اطلاعات رژیم اعضای خانواده شهید غلامرضا خسروی را به قبرستان باغ رضوان اصفهان برده و پیکر شهید را با آمبولانس آورده‌اند. اعضای خانواده اظهار داشتند صورت شهید غلامرضا را دیده‌اند که مانند قهرمان خوابیده و لبخند بر لب داشته است. آنها صورت این قهرمان مجاهد خلق را می‌بوسند و مراسم خاکسپاری همان شبانه در محاصره مأموران اطلاعات و تعداد محدودی از اعضای خانواده شهید صورت می‌گیرد.

اطلاعات رژیم خانواده را تهدید نموده است که به هیچ‌وجه نبایستی گزارشی از مراسم تدفین و یا هر مراسمی از این شهید در رسانه‌های اجتماعی و خارجی منعکس گردد و اگر در این رابطه خبری انعکاس پیدا کند، مستقیم به سراغ خانواده رفته و آنان را دستگیر می‌کنند.