728 x 90

کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن درباره شعبده انتخاباتی رژیم

کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن درباره شعبده انتخاباتی رژیم
کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن درباره شعبده انتخاباتی رژیم

کنفرانس مطبوعاتی

دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن

درباره شعبده انتخاباتی رژیم

همزمان با تشدید جنگ‌افروزی و صدور تروریسم در منطقه

واشنگتن-۳ اسفند ۱۴۰۲

 

روز پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا یک کنفرانس مطبوعاتی درباره نمایش انتخابات رژیم برگزار کرد و طی آن اسناد درونی ارگانهای مختلف که حاکی از تحریم گسترده مردم ایران و عدم شرکت بسیاری از نیروهای خود رژیم در این نمایش ورشکسته بود را افشا کرد.

در این کنفرانس که توسط علیرضا جعفرزاده معاون دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا و با حضور شماری از خبرنگاران رسانه‌های بین‌المللی برگزار شد، استراتژی و مهندسی انتخابات توسط خامنه‌ای که با حدف باندهای دیگر رژیم همراه بوده، تشریح شد و تأکید گردید که تصفیه گسترده‌یی که از باندهای رژیم در این نمایش انتخابات صورت گرفته، در وحشت از قیام و فعالیت‌های کانون‌های شورشی از یکطرف، و منطبق بر نیاز خامنه‌ای برای گسترش جنگ‌افروزی و تروریسم به‌عنوان ضرورت حفظ نظام از طرف دیگر صورت گرفته است.

 

در این کنفرانس علیرضا جعفرزاده به تشریح نقش مجلس دست‌نشانده در رژیم فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران پرداخت و گفت مجلس در رژیم آخوندی، تنها پوششی سیاسی و قانونی برای عملکرد دستگاه سرکوب و تروریسم رژیم است و هیچ ارمغانی بجز سرکوب و اعدام بیشتر برای مردم ایران نداشته و نخواهد داشت

وی تأکید کرد تصفیه گسترده‌یی که باند خامنه‌ای در این نمایش انتخابات به آن دست‌زده و طی آن عناصر باند رقیب و بسیاری از مهره‌هایی که در گذشته سرسپرده او بودند را حذف کرده قاعده رژیم را کوچکتر، کلیت نظام را متزلزل‌تر، و جنگ قدرت و تنش را در درون رژیم تشدید خواهد کرد و هم‌چون گذشته نمی‌تواند مانع شعله‌ور شدن قیام و فعالیت‌های کانون‌های شورشی گردد.

 

علیرضا جعفرزاده در این کنفرانس به تشریح برخی اسنادی که اخیراً بعد از تسخیر سرورها و سایتهای مجلس ارتجاع منتشر شده پرداخت و با نشان دادن شماری از این اسناد گوشه‌هایی از غارت و چپاول در این ارگان و هم‌چنین نامه‌ها و دستورالعمل‌های ولی‌فقیه ارتجاع برای تقویت سپاه و ارگانهای سرکوب رژیم و گسترش فعالیت‌های تروریستی و جنگ‌افروزانه رژیم در منطقه به‌ویژه گسترش این فعالیت‌ها در دریاها و هم‌چنین بحران‌هایی که حکومت آخوندی در پهنه‌های مختلف با آن دست بگریبان است و در سندهای منتشر شده آمده را برای خبرنگاران حاضر در کنفرانس بازگو کرد.

 

علیرضا جعفرزاده در این کنفرانس تأکید کرد مردم ایران سالهاست که راه‌حل و آینده ایران را نه در صندوق رأی تحت حاکمیت ولایت فقیه، بلکه در قیامها و تظاهراتها و فعالیت‌های کانون‌های شورشی برای سرنگونی تمام‌عیار رژیم آخونده دیده‌اند.

علیرضا جعفرزاده:

این همه چیز به چه معناست؟ اساساً انتخابات ۱ مارس، به‌اصطلاح انتخابات، واقعاً ساختگی است. اکثریت قریب به اتفاق عموم مردم آن را تحریم خواهند کرد، همان‌طور که قبلاً انجام داده‌اند. دلیل این‌که خامنه‌ای اقدام به خالص‌سازی گسترده کرده، ترس از تکرار قیام است.

 

معاون دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا از دولت آمریکا، کشورهای اروپایی و ملل متحد خواست که همه تحریمات گذشته مجدداً علیه رژیم آخوندی اعمال شوند، حق مردم و کانون‌های شورشی برای دفاع و مقاومت در برابر سرکوب رژیم آخوندی به‌رسمیت شناخته شود و این رژیم را به‌خاطر جنایت علیه بشریت و تروریسم و جنگ افزوی مورد حسابرسی قرار بدهند.

در پایان این کنفرانس به سؤالات خبرنگاران پاسخ داده شد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/00382d49-15d9-430d-a33f-7fae2de29512"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات