728 x 90

کریمی قدوسی: بعضی‌ها فکر می‌کنند پلیس ما ترسیده!

ترس نیروی انتظامی از  جوانان شورشگر
ترس نیروی انتظامی از جوانان شورشگر

کریمی قدوسی نماینده مجلس آخوندی در گفتگو با شبکه خراسان رژیم روز پنجشنبه ۷مهر به ترس و وحشت نیروی سرکوبگر انتظامی در اعتراضات اخیر و بکارگیری سلاح مرگبار علیه معترضان اشاره کرد و با وارونه‌گویی گفت: بعضی‌ها فکر می‌کنند پلیس ما ترسیده! نه دستور دادند بهش... کتک بخورد بهتر از این است کتک بزند.

این مهره حکومتی برای اثبات حرف خود به سال۱۳۶۰ که نیروهای سرکوبگر رژیم با آتش به اختیار محل استقرار مجاهدین را با آر پی جی هدف قرار می‌داد گفت: اون زمانی که محارب خدا شدند (مجاهدین) و سلاح آوردند بیرون بسیجیها هم آر پی جی گذاشتند روی دوش شان توی همین مشهد ریشه اینها را کندند.

وی افزود: مسایل مختلف این حوادثی که چند روزه ما دیدیم ۴۳سال قبل هم همینها را خیلی شدیدترش را ما در مشهد دیدیم چندین هزار به‌شهادت رسیدند با ترور ۱۷هزار نفر ۱۷هزار نفر خانه‌ها آتش زدند مغازه‌ها آتش زدند ولی اون زمانی که دیگه محارب خدا شدند و سلاح آوردند بیرون بسیجیها هم آر پی جی گذاشتند روی دوش شان توی همین مشهد مقدس ریشه اینها را کندند.

نماینده خامنه‌ای از مشهد در ادامه دروغپردازیهای خود درباره قتل مهسا امینی به‌دست جنایتکاران گشت سرکوب که معلوم شده است مهسا مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و حتی جمجمه‌اش شکسته بود، گفت: مطلقاً ضرب و شتم نبوده ولی این چرا فوت کرده این را دارند آزمایش‌هایش طول می‌کشه کشت آن طول می‌کشه.

قدوسی با اشاره به درخواست جیره‌خواران حکومتی افزود: هی درخواست می‌کنند برخورد قاطع برخورد قاطع درست است ولی ملاحظه بفرمایید اینها توی این حرکتی که انجام دادند با اون پشت صحنه‌ای که از قبل آماده شده بود و مسئولان امنیتی هم خبر داشتند از وقوع یک چنین حادثه‌ای که می‌خواهد به‌وجود بیاید ماهها تدارک دیده بودند...

این آخوند حکومتی برای منطقی نشان دادن سرکوب خونین اعتراضات گفت: یعنی ته کار این فتنه‌های اینجوری ادامه پیدا کند با اون برنامه‌ها قطعاً منتج به حمله نظامی دشمن خواهد شد موقعی که حکومت مرکزی نتواند پاسخ بدهد و ضعیف بشه توی این قضایا خب اینجا مسئولان هوشیار و توانمند و تحلیلگر و با تجربه ما دست دشمن را می‌خوانند و به نیروهایشان توصیه می‌کنند شما خویشتنداری کنید اونها مسجد آتش می‌زنند مردم فقط بیایید اعتراض تان را بکنید ولی درگیر نشوید... به قرآن جسارت میشه فریاد بزنید مصیبت‌زده باشید ولی به نیروهای کف میدان هم توصیه می‌کنند این میشه که نقشه دشمن را بهم می‌زنند به نتیجه نمیرسه اینجا بعضی‌ها فکر می‌کنند پلیس ما ترسیده! نه دستور دادند بهش برای بهم ریختن اون نقشه باید این رفتار را از خودش نشان بدهد کتک بخورد بهتر از این است کتک بزند.

قدوسی با بی‌اهمیت جلوه دادن تاکتیک‌های جوانان شورشی در شهرها که امان از مزدوران مسلح رژیم بریده است گفت: توی این حوادث بر اساس آنچه که دیده شد تیم های پنج نفره نه خدایی نکرده مردم ده‌هزار صد هزار هیچ کاری هم نداره بستن یک چهارراه یک شیشه بنزین ریختن و ماشین آتش زدن و قشنگ رسانه ملی نشان می‌داد دیگه دوربین‌ها را نشان می‌داد اینها پنج تا اینجا را بهم می‌ریزند سریع می‌روند یک چهار راه دیگه از اونطرف می‌آیند از یک شهری توی خراسان بهم ریختند رفتند توی یک شهر دیگه.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/dd073ed8-c887-4216-beae-bc929acd4647"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات