728 x 90

مارک اسپر: ترور هر شهروند آمریکایی توسط رژیم ایران یک اقدام جنگی علیه آمریکا است

مارک اسپر وزیر دفاع سابق آمریکا
مارک اسپر وزیر دفاع سابق آمریکا

مارک اسپر وزیر دفاع سابق آمریکا روز ۲۱مرداد، در مصاحبه با سی.بی.اس نیوز «CBS NeWs» تهدیدات تروریستی از سوی رژیم ایران علیه شهروندان و مقامات آمریکا را به‌مثابه «‌یک اقدام جنگی» قلمداد کرد. وی گفت: «اینجا در ویرجینیا و هنگامی که سفر می‌کنم دارای محافظت شبانه‌روزی در طول ایام هفته هستم و این بخشی از کار است».
وی در هشدار به رژیم ایران درباره عواقب وخیم هر گونه تهدیدات تروریستی علیه شهروندان آمریکایی گفت: «ببین، اگر بخواهند نه یک مقام آمریکایی بلکه یک شهروند آمریکایی را ترور کنند این به‌نظر من اقدام جنگی است».
وزیر دفاع پیشین آمریکا از دولت بایدن خواست تا در راستای تلاش‌های واشنگتن برای احیای توافق هسته‌یی مواضع شدیدتری را علیه رژیم ایران در پیش گیرد.
وی ضمن «جدی و حقیقی» خواندن تهدیدات تروریستی از سوی رژیم ایران برای انتقام‌گیری از مقامات و شهروندان آمریکایی اظهار داشت، تهدیدها علیه او دست‌کم بخشی از آن به رویکرد واکنش انتقامی مربوط می‌شود که رژیم ایران آن را برای گرفتن انتقام سردژخیم قاسم سلیمانی دنبال می‌کند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/09bf3916-aec8-40d0-a97f-e51ec1c7cced"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات