728 x 90

چه کسی این مرد را کشت؟

چه کسی این مرد را کشت؟
چه کسی این مرد را کشت؟

اسکای نیوز روز پنجشنبه ۳ آذر در مطلبی به قلم سانیا بورگس و ویکتوریا المس، درباره کشتن مردی توسط نیروهای سرکوبگر رژیم که دوربین مداربسته آنرا ثبت کرده است نوشت: این مرد پس از گپ زدن با دوستانش، سوار ماشینش می‌شود که در یک جاده آرام پارک شده است. دو خودرو باری پر از افراد مسلح در کنار او توقف می‌کنند. در عرض چند ثانیه دو گلوله شلیک می‌شود.

در ادامه آمده است: مرد در حالی با ناامیدی برای جان خود تقلا می‌کند، پدال گاز را فشار می‌دهد و موفق می‌شود با سرعت ۲۴۰ متری که برای رسیدن به خانه‌اش نیاز دارد را با خودرو خود طی کند. خانواده و همسایه‌هایش او را از خودرو بیرون می‌کشند.

اما آنها نمی‌توانند او را نجات دهند. او بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست می‌دهد.

مهاجمان او نمی‌دانند که اقدامات آنها در دوربین ضبط شده است.

دوربینهای مداربسته این قتل را ضبط می‌کنند که - در نگاه اول - آن‌قدر خونسرد نشان می‌دهد که این یک قتل گروه‌های تبهکار یا یک ترور سیاسی است.

در مقاله آمده است: ما اکنون می‌دانیم که این مرد پدر دو فرزند و یک تاجر محلی است. او ۴۰سال داشت و متأهل بود. از او به‌عنوان فردی مهربان، اهل خانواده و اهل شعر و ترانه یاد می‌شود. عزیزانش به‌شدت دلتنگ او شده‌اند.

نویسنده این سؤال را مطرح می‌کند: چرا باید کسی مطلب سعید پیرو را بکشد؟

ما شواهد حیاتی از فیلم‌های دوربینهای مداربسته را به فریم‌های کلیدی تقسیم کرده‌ایم تا نشان دهیم این قتل چقدر وحشتناک است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/44fcb8eb-5b91-4c1b-850d-07c681d0bed7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات