728 x 90

پیام شماری از زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج به‌مناسبت سالگرد قیام آبان۹۸

زندان گوهردشت کرج
زندان گوهردشت کرج

در نخستین سالگرد بزنگاه قیام آبان ۹۸، با درود به قیام‌آفرینان و هزاران شهید آن‌که نمادی از اراده سترگ هم میهنان اسیرمان بودند و یک هفته تمام ستونهای ظلم و ستم را به لرزه درآوردند و همه نمادهای سرکوب و چپاول را در بیش از ۱۸۰شهر درهم کوبیدند و به آتش کشیدند، سالگرد آن قیام میهنی را پاس می‌داریم .

(این قیام) نقطه عطفی بود بر همه خیزشهای سه دهه اخیر چرا که این مردم و جوانان میهنمان بودند که با بهای سنگین به جهشی عظیم نائل آمدند.

همان‌طور که در دیماه ۹۶دکانهای اصلاح طلب، اصول‌گرا را برای همیشه تخطئه کردند، در آبان ۹۸مسیری نوین را در پایان دادن به تمامیت این حاکمیت جهل و جنایت گشودند و به اثبات رساندند که (این هدف) جز با اراده سترگ خودمان (محقق نمی‌شود). بی‌چشم داشت به هر معجزه و عامل خارجی! آری، کس نخارد پشت ما جز ناخن انگشت ما.

متوسل‌شدن حکومت به کرونا و تشکیل هر تعداد قرارگاه سرکوب هم راه به جایی نمی‌برد و جوانان شورشی همین مقاومت و حامیان میهنی آنها در نهایت طومار این نظام جهل و جنایت را در هم خواهند پیچید ...

راه همین است! و البته در مقابل حکومتی به‌غایت ضعیف شده‌تر از سال۹۸

درود بر جوانان مبارز و شورشی

جمعی از زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج

آبان ۹۹

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/112c01b1-6d06-4439-a18b-c8fd6dfd1c8c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات