728 x 90

پیام شادباش جمعی از رانندگان تهران به‌مناسبت سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

پیام تبریک جمعی از رانندگان تهران به مناسبت سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران
پیام تبریک جمعی از رانندگان تهران به مناسبت سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

پیام شادباش جمعی از رانندگان تهران به‌مناسبت سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

هموطنان، مردم ستمدیده میهن

از سال ۱۲۹۹ که کودتای رضاخان و سید ضیاء به‌وقوع پیوست تا به امروز که ۱۰۰سال می‌شود ملت ایران به‌رغم جان‌فشانیها و انقلاب مشروطیت و دولت ملی دموکراتیک دکتر محمد مصدق و انقلاب ضدسلطنتی ۲۲بهمن و با وجودیکه از اولین کشورهای منطقه بودند که سودای آزادی داشتند متأسفانه هیچگاه روی آزادی و دموکراسی را ندیدند و نتیجه‌اش وضعیتی قهقرایی شد که در آن دست و پا می‌زنیم

چرا؟ ؟ علت چه بود؟؟

بی‌شک نبودن یک سازمان و تشکیلات انقلابی در محور یک آلترناتیو دموکراتیک بود

چونکه در تمام موارد فوق جریانهای انقلاب کننده فاقد یک آلترناتیو منسجم دموکراتیک یا ارتش آزادیبخش با قدرت سازماندهی بالا بوده‌اند. به‌خاطر این نقیصه تمام زحمات و دست‌آورد های جنبش‌ها یا توسط دیکتاتورها سرکوب شد و یا به یغما رفت.

خوشبختانه سازمان مجاهدین با بیش از نیم قرن تجربه در امر مبارزه با دو دیکتاتوری و با تشخیص این نقیصه تاریخی، اقدام به تشکیل بزرگترین نیروی منظم و تشکیلاتی با قابلیت سیاسی بالایی، آلترناتیوی تمام قد را در صحنه مبارزاتی ایجاد نمود. علاوه بر آن دارای یک ارتش آزادیبخش با تجربیات نظامی سطح بالا برای به تاراج نرفتن و دزدیده نشدن دست‌آوردهای مبارزات مردم توسط جریانهای وابسته و گوش بفرمان اجانب، برای ملت ایران ایجاد کرده وحی و حاضر در صحنه وجود دارد تا از تکرار به تاراج رفتن مبارزات مردم جلوگیری کرده و خون دل‌های صد ساله را در قالب یک دولت انتقالی برای به کرسی نشاندن حاکمیت مردم ایران، تقدیم مردم ایران کند تا مردم به خواسته‌های صد سالهٔ خود جامهٔ عمل بپوشانند و آزادی و عدالت در همهٔ پهنه‌های جامعه، تضمین پیشرفتهای ملی و مردمی باشد.

پس چنین دستاورد مهم و تاریخی که با هزینه‌های گزاف و با خون صدو بیست هزار مجاهد شهید به‌دست آمده است نقطه‌عطف مبارک و میمون و کیفی است که باید قدر دان آن بوده و به ارزش آن پی ببریم.

درود می‌فرستیم به رهبری داهیانه و هدفمند رهبران سازمان خانم مریم رجوی و آقای مسعود رجوی که این امکان بزرگ و تاریخی را به مردم ستمدیده هدیه کردند و در آستانه سالگرد تأسیس سازمان ضمن شادباش به همه مجاهدان و مردم ستمدیده به روان پاک شهیدان والا مقام بنیانگذار سازمان درودها می‌فرستیم.

جمعی از رانندگان استان تهران