728 x 90

پمپئو دولت بایدن را به داشتن موضع نرم در برابر رژیم ایران متهم کرد

مایک پمپئو
مایک پمپئو

سایت هیل روز یکشنبه ۱۲فروردین نوشت: پمپئو دولت بایدن را به داشتن موضع نرم در برابر رژیم ایران در بحبوحه حملات حوثی‌ها متهم کرد.

مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا، دولت بایدن را متهم کرد که در میان حمله شبه‌نظامیان حوثی به کشتی‌های تجاری در دریای سرخ، «موضع نرم» در برابر ایران دارد.
پمپئو که از سیاست خارجی بایدن انتقاد کرده است، گفت رویکرد دولت فعلی در قبال تهران ناشی از دولت اوباما است و امکان مذاکره با این کشور خاورمیانه وجود ندارد.
پمپئو یکشنبه در مصاحبه با ایستگاه رادیویی دبلیو ای.بی.سی گفت: «دولت بایدن این موضع نرم در مورد رژیم ایران را دارد و از همان ابتدا این چیزی است که از تیم اوباما آمده است».
پمپئو گفت: «دولت ترامپ حوثی‌ها را تروریست معرفی کرد. دولت بایدن این نامگذاری تروریستی را لغو کردند. آنها به‌سادگی درک نمی‌کنند که شما نمی‌توانید با رژیم ایران مذاکره کنید. هیچ امکانی برای مذاکره با رژیم ایران وجود ندارد... تا زمانی که دولت بایدن با مشکل - سر مار - مقابله نکند، ما احتمالاً شاهد پرداخت بهای سنگین آن در آمریکا و خطر جانی برای سربازانمان که در آن منطقه خدمت می‌کنند خواهیم بود... .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3d40bf73-2306-497c-b82b-b3f5d6e7a07d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات