728 x 90

پمپئو بر ادامه فشار بر رژیم ایران برای توقف حمایت از تروریسم تأکید کرد

مایک پمپئو
مایک پمپئو

مایک پمپئو در پیامی به‌مناسبت سالگرد تأسیس وزارت‌خارجه آمریکا، فشار بر رژیم ایران برای توقف فعالیت‌های بی‌ثبات کننده این رژیم را یکی از اقدامات وزارت‌خارجه آمریکا در یک سال گذشته عنوان کرد.
وی دوشنبه شب ۶مرداد به فشاری که بر روی رژیم ایران گذاشته‌اند اشاره کرد و گفت که در یک سال گذشته وزارت‌خارجه آمریکا فشار بر رژیم ایران را برای پایان دادن حمایت آن رژیم از تروریسم و دیگر اقدامات بی‌ثبات کننده‌اش، ادامه داده است.
تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در سازمان ملل، در اکتبر به سر می‌رسد. آمریکا خواستار تمدید این تحریم است.
وزارت‌خارجه آمریکا که رژیم ایران را بزرگترین حامی تروریسم و بر هم زننده ثبات در منطقه می داند، در ماه‌های اخیر تلاش گسترده‌ای را برای جلوگیری از برداشته شدن تحریم تسلیحاتی این رژیم آغاز کرده است.

برایان هوک، نماینده ویژه وزارت‌خارجه آمریکا در امور ایران، که به خاورمیانه سفر کرده است می‌گوید که هیچکس از عدم تمدید تحریم تسلیحاتی رژیم ایران دفاع نمی‌کند. وی هم‌چنین روز دوشنبه ۶مرداد در یک کنفرانس خبری مجازی گفت که در واقع در سرتاسر جهان هیچ‌کس نمی‌خواهد رژیم ایران به سلاح هسته‌یی دست یابد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d5343302-06ce-4949-b9c0-4d53a372f9ee"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات