728 x 90

پاسدار حسین شریعتمداری: کسانی که هنوز خواب مذاکره با آمریکا را می‌بینند، در پی سراب نروند

پاسدار حسین شریعتمداری
پاسدار حسین شریعتمداری

پاسدار شریعتمداری: امید است کسانی که هنوز خواب مذاکره با آمریکا را می‌بینند، در پی سراب نروند

پاسدار شریعتمداری، گردانندهٔ کیهان خامنه‌ای در مطلبی با عنوان «تحریف ممنوع؛ آدرس سراب ندهید» در شماره امروز خود با حمله به آخوند روحانی و باند او نوشت: «دشمن تحریم‌ها را به‌عنوان اهرم برای مقابله با نظام استفاده می‌کند و هرگز از حربه‌ای که در اختیار گرفته، دست بر نمی‌دارد.

زمزمه‌های غربگرایان (درون نظام) به گوش می‌رسد که تلاش می‌کنند حرفهای خامنه‌ای که گفت: «باید تحریم را رفع کنیم» را تحریف کرده و نتیجه بگیرند که خامنه‌ای مذاکره را نفی نکرده است».

شریعتمداری افزود: امید است کسانی که هنوز خواب مذاکره با آمریکا را می‌بینند و متوجه نیستند هدف نهایی این مذاکره براندازی نظام است، در پی سراب نروند.

حرفهای روحانی که گفت: «از آمدن بایدن ذوق‌زده نیستیم» در شرایطی هست که به تلاش برای القای دوگانة «ترامپ بد-بایدن خوب» مشغولند و به شکل معناداری در حال بزک کردن چهرهٔ بایدن هستند.

کیهان با حمله به باند روحانی نوشت: «مدیریت اشرافی مدعی اصلاحات و اعتدال فجایع اقتصادی را به مردم تحمیل کردند، ظرفیتهای کشور را پای وعده‌های پوچ دشمن هدر می‌دهد و باعث ۹برابر شدن قیمت ارز، ۸برابر شدن قیمت خودرو، ۷برابر شدن قیمت مسکن و نقدینگی سرگردان ۶برابری شده است».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3eaa6494-453f-41ac-ade9-cebec8b542a2"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات