728 x 90

پاسخ مردم به ناله‌های جلاد

روز دوشنبه ۲۷آبان سپاه خون‌ریز پاسداران که در انفجار خشم و نفرت مردم روزهای پایانی خودش را می‌بیند در واکنشی ترس‌آلود، مردم را به برخورد قاطعانه تهدید کرد و آخوند شیاد روحانی، پس از مجیزگویی خامنه‌ای، دست به دامن جلاد قتل‌عام شد که با جوانان برخورد قاطع کند.

آخوند هیأت مرگ که با امضای حکم قتل هزاران زندانی، دهها هزار زن و کودک را یتیم و داغدار و آواره کرده است، در وحشت از لرزش پایه‌های نظام گفت: «آتیش زدن بانکها، لرزوندن دل زن و کودک مردم مجازات سختی رو به‌دنبال داره».(آخوند ابراهیم رئیسی، جلاد قتل‌عام زندانیان ‌ععع۲۷آبان ۹۸)

روز دوشنبه پس از تهدید پاسداران دهها پایگاه بسیج و حوزه جهل آخوندی و مراکز پاسداران توسط جوانان به آتش کشیده شد. تعدادی از پاسداران و نیروهای گارد ضدشورش توسط مردم مجازات شدند.

در کرج مسیرها و خیابانهای اصلی توسط مردم مسدود شد.

در شیراز جوانان شورشی فروشگاههای زنجیره‌ای متعلق به سپاه پاسداران را به تصرف درآورده‌اند. شماری از کلانتریها به دست مردم و جوانان افتاده است.

در کرمانشاه، جوانان تمامی خیابانهای شهر را با آتش زدن لاستیک مسدود کرده‌اند و در گرگان و کازرون و اصفهان و بسیاری از شهرها جوانان با پرتاب سنگ مانع از تهاجم پاسداران شدند.