728 x 90

وزیر دفاع استرالیا: با کشورهای متخاصم (از جمله ایران) در فضای سایبری مقابله می‌کنیم

پیتر داتون وزیر دفاع استرالیا
پیتر داتون وزیر دفاع استرالیا

خبرگزاری رویترز روز ۳۰دی در گزارشی از دیدار وزیران دفاع و خارجه استرالیا و انگلستان به نقل از پیتر داتون، وزیر دفاع استرالیا نوشت: پیتر داتون، وزیر دفاع استرالیا، پیش از رایزنی با انگلستان در سیدنی گفت که استرالیا و بریتانیا با حملات سایبری چین، روسیه و ایران «مقابله خواهند کرد».

وزیران دفاع و امور خارجه استرالیا روز جمعه با بن والاس وزیر دفاع بریتانیا و لیز تراس وزیر خارجه انگلیس برای مشاوره سالانه وزیران استرالیا و بریتانیا دیدار خواهند کرد.

ماریس پین وزیر امور خارجه پس از امضای توافقنامه روز پنجشنبه با لیز تراس گفت استرالیا و بریتانیا سیاست‌های تحریم سایبری را برای افزایش بازدارندگی و افزایش هزینه‌های فعالیت دولت متخاصم در فضای سایبری هماهنگ خواهند کرد.

پین در بیانیه‌یی گفت: «استرالیا متعهد به همکاری با شرکای خود مانند بریتانیا برای به چالش کشیدن بازیگران شروری است که از فناوری برای تضعیف آزادی و دموکراسی استفاده می‌کنند.

داتون گفت که جلسه روز جمعه تمرکز زیادی روی مسائل سایبری خواهد داشت.

او در رادیو گفت: "به هر دو کشور بریتانیا و استرالیا حملات منظمی از سوی روسیه، چین، رژیم ایران و سایر کشورها انجام می‌شود،"و افزود که آنها "مقابله خواهند کرد".

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/76f5bf5a-4e4e-4511-9865-e4b100308ddf"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات