728 x 90

ورود نیروهای نظامی و تسلیحات جنگی به استادیوم های ورزشی آتش خشم مردم را شعله ورتر می‌کند

اطلاعیه کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

قیام دلاورانه مردم ایران که از دیماه گذشته پایه‌های رژیم آخوندی را به لرزه افکنده، در استادیوم آزادی تهران و استادیوم اهواز با فریادهای مرگ بر دیکتاتور هم شعله کشید.

از ابتدای حاکمیت ضدایرانی آخوندها روشن بود که این جماعت نه از فرهنگ و دانشگاه بویی برده‌اند و نه با ورزش و روحیه انسانی و جوانمردی و ورزشگاه کمترین آشنایی و الفتی دارند. این جماعت عقب‌افتاده تاریخی و قرون‌وسطایی با تأثیر ورزش و فرهنگ در رشد جامعه بیگانه‌اند و با آنها هم مثل همه ارزش‌های انسانی دیگر سر دشمنی دارند، تا جایی که همین اواخر یکی از لومپن مزدورهای نزدیک به خامنه‌ای به نام حسن عباسی طی سخنانی که لایق خودش و ولی‌فقیهش بود به بد و بیراه گفتن به فوتبال و فوتبالیستها پرداخت.

اکنون مردم ایران به‌خصوص جوانان غیور ایرانی در استادیوم آزادی تهران و استادیوم‌های ورزشی شهرهای دیگر ایران با شعار مرگ بر دیکتاتور تنفر خود را از این رژیم بی‌فرهنگ و جانی اعلام می‌کنند.

امروزه در تمام جهان در مجامع ورزشی و ‌هنری برای حفظ سلامت مردم پزشک و آمبولانس‌های متعدد را در کنار استادیوم‌ها به‌حال آماده‌باش قرار می‌دهند تا در صورت نیاز به کمک مردم بشتابند. اما رژیم جنایتکار آخوندی که از هر گونه تجمع مردمی وحشت دارد قبل از هر چیز نیروهای سرکوبگرش و ماشینهای ضدشورش را به میدان می‌آورد تا مانع حرکت اعتراضی جوانان علیه تمامیت نظام منحوسش شود.

اما مردم ایران پس از ۳۹سال رنج و شکنج تحت حاکمیت وحشت و خفقان و فساد آخوندی دیگر از تمامیت این رژیم با همه جناح بندی‌ها و دستجات آن عبور کرده‌اند و حتی مردم منطقه و ‌جهان هم به این نتیجه رسیده‌اند که حکومت ملاها مورد تنفر مردم ایران است و راهی جز سرنگونی ندارد.

کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت با درود به روح ورزشکاران شهیدی که به‌ دست رژیم پلید خمینی و خامنه‌ای پرپر شده‌اند، همه ورزشکاران مردم‌دوست و عاشقان ایران و ایرانی را فرامی‌خواند تا برای نجات ایران دست در دست یکدیگر و هر چه منسجم‌تر و مستحکم‌تر، میادین ورزشی را با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای به میدان رویارویی با رژیم آخوندی تبدیل کنند. تا روزی که مردم ایران با سرنگونی این ایلغار وحشت و بدبختی و ویرانی به آزادی و عدالت و رفاه دست پیدا کنند و آن‌روز میادین ورزشی جهان هم به دست و بازوی ورزشکاران مردمی ایران فتح گردد.

 

مسلم اسکندر فیلابی

مسئول کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

۲۰مرداد ۱۳۹۷(۱۱اوت ۲۰۱۸)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات