728 x 90

وحشت از پیامدهای بحران معیشتی و بازار ارز و بورس در مجلس آخوندی

مجلس آخوندی
مجلس آخوندی

مجلس ارتجاع روز یکشنبه ۲۳شهریور بار دیگر صحنه جنگ گرگها در وحشت از پیامدهای بحران معیشتی و بازار ارز و بورس بود و باند غالب رئیس‌جمهور ولایت فقیه و دولت وی را مورد حمله قرار دادند.

حاتمی: رئیس سازمان بورس خواهش می‌کنیم استعفا بده اموال و دارایی جوانان ما را نابود کردی لااقل مردانه استعفا بده

یزدیخواه: دلمان به بورس خوش باشد که با گشایش اقتصادی وعده داده شده منهدم گردید به قیمت ارز تلاش افسوس می‌خوریم به قیمت نجومی خودرو نگاه می‌کنیم آه از نهاد مان برمی‌آید و داغ یک واحد آپارتمان ۶۰ متری برای زوج های جوان بر دل مانده است.

آذری جهرمی می‌گوید زورم به اپراتورها نمی‌رسد وزیر راه و شهرسازی می‌گوید مسکن نخرید تا ارزان بشود سرپرست وزارت صمت می‌گوید قیمت خودرو حباب است رئیس بانک مرکزی درباره دلار می‌گوید نظر نمی‌دهم وضعیت اقتصاد معیشت و کرونا هم که مشخص است لطفاً بر سر در ورودی پاستور بنویسید دولت تعطیل است.

مقصودی: آیا به فکر فرو رفته‌اید نمایندگان محترم این مجلس آخرین سرمایه‌های نظام را برای متقاعد کردن مردمی که از هر طرف زیان دیده‌اند به میدان آورده! فکر می‌کنیم که کس دیگری می‌تواند جور ناکارآمدی ما را به دوش کشد!

نمایندگان عزیز ما بیش از هر زمان دیگر در رصد چشم‌های خشم و یا اگر خوش‌بینانه بگویم امید مردم از همه جا رانده هستیم.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c51a2c11-2153-4078-8658-3f2c4825f14f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات