728 x 90

وحشت فزاینده رژیم آخوندی از مسلح شدن مردم

وحشت فزاینده رژیم آخوندی از مسلح شدن
وحشت فزاینده رژیم آخوندی از مسلح شدن

سرکرده انتظامی تهران بزرگ

مبارزه با هر گونه حمل سلاح اولویت ماست

هر گونه اقدامی در ارتباط با سلاح اعم از حمل، استفاده

و نگهداری برای پلیس مهم است

حتی اگر یک تیر مشقی شلیک شود پلیس حساسیت ویژه‌یی دارد

خبرگزاری وابسته به رادیو تلویزیون رژیم۲۳آبان۹۹: «فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: مبارزه با هر گونه حمل و استفاده از سلاح جزء اولویتهای پلیس است. حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره خرید و فروش سلاح و میزان استفاده از آن از سوی افراد غیرمرتبط گفت: مبارزه با سلاح و برخورد با کسانی که به هر شکلی از آن استفاده می‌کنند، جزء اولویتهای برخوردی پلیس است و ما به‌طور جد با آن برخورد خواهیم کرد. در این میان حتی اگر یک تیر مشقی هم شلیک شود، پلیس حساسیت ویژه‌یی داشته و با آن برخورد خواهد کرد.

وی افزود: هر گونه اقدامی در ارتباط با سلاح اعم از حمل، استفاده و نگهداری برای پلیس مهم است و آن را دنبال می‌کند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد نظارت بر این موضوع در فضای مجازی نیز گفت: در فضای مجازی هم پلیس کنترل می‌کند و این موضوع نه فقط برعهده پلیس فتای ما، برعهده پلیس امنیت و پلیس آگاهی نیز گذاشته شد و با این موارد به جد برخورد می‌شود». (باشگاه خبرنگاران جوان ۲۴آبان۹۹)

خبرگزاری حکومتی رکنا ۲۳ آبان ۹۹:‌ «سرهنگ رجبیان رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: اوباشی که اقدام به تیراندازی کرده بودند، دستگیر شدند... این متهمان حین دستگیری، به مأموران پلیس نیز تعدی کردند. یک قبضه سلاح گرم کلت، فشنگ جنگی، کشف شد.»

خبرگزاری مهر ۲۳آبان۹۹: «فرمانده انتظامی نکا از دستگیری ۲نفر از مخلان امنیت در این شهرستان خبر داد».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/40e21e87-a1b3-42b6-a645-45d2946d707a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات