728 x 90

وحشت سران و امام جمعه‌های حکومت آخوندی از گسترش قیام و مجاهدین

قیام سراسری ایران شهریور ۱۴۰۱
قیام سراسری ایران شهریور ۱۴۰۱

وحشت سران حکومت آخوندی از گسترش قیام و مجاهدین

تهدید وحشت‌آلود رئیسی جلاد علیه قیام:

من در هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهم امنیت نظام به مخاطره بیفتد. دشمنان می خواهند بلوا و اغتشاش کنند و خیال کردند با این حرکات می‌توانند نظام را متوقف کنند.

 

زوزه‌های وحشت پاسدار وحیدی وزیر کشور رئیسی جلاد علیه قیام و مجاهدین:

یک گروههایی یا واحدها یا هسته‌های سازمان‌یافته‌ای وجود دارد که می‌روند جاهایی را به آتش می‌کشند آنجا را ول می‌کنند می‌روند یک جای دیگر هم این کار را می‌کنند.

اینها نشان‌دهنده یک نوع سازمان یافتگی است بین این هسته‌هایی که این کارها را می‌کنند.

تلاش کردند بعضی محیطهای حکومتی مثل فرمانداری‌ها، بخشداریها وارد بشوند.

این گروه‌های تروریستی که البته امروز در پناه آمریکا و اروپا هستند در اوایل در کشور فعال بودند و روزانه چند صد نفر را ترور می‌کردند.

پاسدار وحیدی، وزیر کشور رئیسی جلاد اول مهر ۱۴۰۱:

کسانی هستند در این ماجرا آمدند و غیرمسئولانه و ناآگاهانه یا احیاناً معاندانه موضع گرفتند و به‌هرحال موجب تحریک شدند هم راستا و همزمان با آن چیزهایی که آمریکایی‌ها و بعضاً کشورهای اروپایی و گروه‌های ضدانقلاب تروریست مثلاً منافقین موضع می‌گیرند.

در این اغتشاشگری‌ها ما چند تا موضوع می‌بینیم می‌بینیم یک گروه‌های یا واحدها یا هسته‌های سازمان یافته‌ای وجود دارد که می‌روند یک جاهایی را به آتش می‌کشند تخریب می‌کنند و آسیب می‌رسانند آنجا را ول می‌کنند می‌روند یک جای دیگر یک جای دیگر را هم این کار را می‌کنند به جاهای مختلف می‌روند این در واقع نشان‌دهنده یک نوع سازمان یافتگی است بین این هسته‌هایی که به‌هرحال این کارها را می‌کنند و در کنارش خوب یک تعدادی بعضاً نوجوانان و جوانانی که بیشتر با فضای مجازی تحریک می‌شوند و تصور می‌کنند که این کسانی که آنها به این مسیر می‌خوانند مثلاً آدمهای واقعاً دنبال حقیقتی

در بعضی از موارد خوب اینها خیلی جدی‌تر یعنی وارد بحث کشته‌سازی رفتند یعنی چی کشته‌سازی یعنی این‌که افرادی را عامداً و عالما بکشند بعد اینها را بخواهند بیندازند گردن افرادی که دنبال ایجاد نظم هستند.

مجری: مستنداتی از این اتفاق به‌دست آوردید شما؟

وحیدی: بله خوب هست مواردش که حالا متعدد است مشخص است مثلا یک کسی را در یک جایی می‌کشتند و بعد می‌آوردند یک جای دیگر رهاش می‌کنند.

یک دسته کسانی هستند که در مقابله با موقع ورود به مقررات مورد بالاخره شلیک قرار گرفتند. بعضی از اینها تلاش کردند به مقرات حکومتی و مقرات حساس وارد بشوند که خب.

مجری: مثل کجاها

وحیدی: بهرحال توی کلانتریها بوده، بعضی مرکز مربوط به مراکز. تلاش کردند بعضی محیطهای حکومتی مثل فرمانداری‌ها، بخشداریها وارد بشوند که خب طبیعتاً ممکن است توی دفاع از عدم ورود آنها به این مقررات ممکن است توسط دستگاههایی که مسئول این کار هستند ممانعت به‌عمل آمده باشد و شلیکی صورت گرفته باشد که اینها البته تعدادی ممکن است به این ترتیب شده باشند و این دسته‌ها در واقع افرادی هستند که افراد دیگری که اشاره کردم به‌خاطر مسائل دیگر از جای دیگری کشته...

مجری: یعنی صرفاً می‌فرمایید که در دفاع از مقرها تیراندازی صورت گرفته چون بعضی از تصاویر و ویدئوهایی که داشتیم در درگیری نیروها با افرادی که دارند ناامنی ایجاد می‌کنند تیراندازی صورت گرفته!

وحیدی: بله تیراندازی توسط اغتشاشگران صورت گرفته (مجری با تعجب نگاه می‌کند) اشاره کردم

مجری: نه از سمت نیروهای انتظامی چطور نداشتیم؟

وحیدی: نه نیروهای انتظامی اصلاً تکلیف داشتند که تیراندازی

مجری: در برابر اینها هم دستور اکید است که تیراندازی نشود چاقو کشی یا تیراندازی؟

وحیدی: اگر که افرادی که دارند تیراندازی می‌کنند مواجه بشند خوب تکالیفی دارند که باید بر اساس ان تکالیف عمل کنند که اینها تو دستورالعمل‌های خاص خودشان وجود دارد

مجری: محدودیتها فقط بر روی شبکه‌های اجتماعی است یا متفاوت خواهد بود؟

وحیدی: به‌هرحال اصل اون شبکه‌هایی است که در این اغتشاشات نقش دارند و دارند ساماندهی می‌کنند و تحریک می‌کنند و نقش تخریبی دارند و اینها طبیعی است محدودیتها مربوط به اونهاست.

مجری: تا کی ادامه خواهد داشت این اتفاق؟

وحیدی: می‌دونید اصلاً این محدودیت برعهده اغتشاشگرانه. یعنی اون اغتشاشگرانی که این کارها را می‌کنند ناشی (تپق) موجب میشند که چنین محدودیتی اعمال بشه. طبیعتاً در زمانی که دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی مطمئن بشوند که دیگه یک چنین وضعیتی نیست، ممکنه این ادامه پیدا کنه...

اونها تصور می‌کنند که مثلا با این اغتشاشات، اونهایی که خارج از مرزها نشسته‌اند، میتونند نظام را مثلا به فکر باطل خودشان براندازی کنند. این نظامی که در اوایل انقلاب اونموقع که جنگ بوده، گروه‌های تروریستی که البته امروز در پناه آمریکا و اروپا هستند در این کشور فعال بودند روزانه چند صد نفر را شهید می‌کردند، این نظام با قدرت از پس اون بر آمد. (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۲مهر ۱۴۰۱)

 

جمعه‌بازارهای خامنه‌ای سراسر وحشت و سراسیمگی از قیام سراسری مردم و مجاهدین:

 

آخوند احمد محمودی امام جمعه خامنه‌ای در اصفهان

امسال هم با توجه به القائاتی که پدید آمد در این روزهای اخیر و متأسفانه دشمنان اسلام دشمنان قسم خورده رسانه‌ها منافقین کوردل که ۱۷هزار در گروه‌های مختلف از رئیس‌جمهور نخست‌وزیر نماینده مجلس قوه قضاییه نیروی انتظامی و نیروهای دیگر مردمی را اینها به‌شهادت رساندند الآن فضا را دارند مسموم می‌کنند.

مردم ما هوشیارند ولی توقع داریم از خواص که خیلی دقت کنند حواسشان را جمع بکنند و خدای نخواسته اب در آسیاب دشمن نریزند دشمن الآن از این آب گل‌آلود می خواهد ماهی بگیرد باید خیلی هوشیار باشید هوشیارید هوشیاری بیشتری می‌طلبد.(تلویزیون شبکه اصفهان رژیم اول مهر)

 

آخوند علم‌الهدی امام جمعه خامنه‌ای و پدر زن رئیسی جلاد در مشهد:

علم‌الهدی نماینده خامنه‌ای و پدرزن رئیسی جلاد: دشمن از این هدف شوم خود دست برنداشته و درصدد این است که کشور را مصادره کند انقلاب و نظام را ساقط کند به کمتر از براندازی هم راضی نمی‌شود.

دشمن از ۴۰سال قبل تا به الآن به‌رغم همه شکستهای مفتضحانه و به‌رغم همه ناکامیهایی که در این عرصه دیده است هنوز از این هدف جهنمی خبیث شوم دشمن دست برنداشته درصدد این است که کشور را مصادره کند انقلاب و نظام را ساقط کند به کمتر از براندازی هم راضی نمی‌شود این در مقام دشمن شناسی است و الآن هم در برابر دشمن ما در همان شرایط هستیم.

(تلویزیون شبکه خراسان رژیم اول مهر)

 

آخوند شاهرخی امام جمعه خامنه‌ای در خرم‌آباد:

منافقین و همه گروه‌های خارج نشین که با نظام اسلامی زاویه داشتند شروع به هجوم به نظام کردند.

حزب‌الله و جریان جبهه انقلاب باید هوشیار باشند ما در این رویداد تلخ شاهد همآهنگی منافقین و استکبار بودیم و این هجوم تبلیغاتی در سایه همآهنگی این دشمنان به‌عمل آمد.

مسئولان کلان کشوری از موضع انفعال خارج بشوند

ما نباید بگذاریم برخی از شهرهای ما به این حد از التهاب برسد

امت حزب‌الله این انفعال را نمی‌پذیرد و از این راه و روش گلایه‌مند است

 

آخوند سعیدی در نمایش جمعه قم:

باید جلوی آنهایی که را با اغتشاش و آشوب به مردم و اموال عمومی آسیب می‌رسانند بگیرند چون همه می‌دانیم که صف معترضان از صف اغتشاشگران کاملاً جداست حداقل این است که فکری عاجل و فوری برای این فضای مجازی رها و بی‌در و دروازه و بی‌حساب و کتاب که منشاء فتنه و فساد بسیار است گرفته شود چون ضدانقلاب و آشوبگران به ناحق و صرفاً از طریق فضای مجازی با سوء‌استفاده از ماجرای اخیر و با تحریک احساسات در پی آشوب و تخریب اموال عمومی‌اند

بسیجیان و مردم غیرتمند هم با امادگی روحی! و روانی! باید در صحنه حاضر باشند. (تلویزیون قم-نور رژیم ۲مهر)

 

آخوند دری نجف آبادی نماینده ولی‌فقیه ارتجاع در جمعه‌بازار اراک - اول مهر: انشاالله این دشمنان قسم خورده ما که آنطرف اب نشسته‌اند دلارها را می‌گیرند و به ما هتاکی می‌کنند اینها ببینند ملت ایران کی‌ها هستند دوتا آشوبگری که سطل آشغال شهرداری را آتش می‌زنند یا ماشین هلال احمر را یا ماشین کجا را آتش می‌زنند اینها نیستند ملت..

 

آخوند مشرفی امام جمعه رژیم در بیرجند - اول مهر: یک سخن هم با بعضی از افراد هموطنی داریم که ممکن است تحت تأثیر جنگ رسانه‌یی تبلیغاتی دشمن دست به اقداماتی زده باشند خیلی از افراد توی شرایط فتنه و غبار آلود که قرار می‌گیرند ممکن است نتوانند حق را از ناحق و سره را از ناسره تشخیص بدهند. ممکن است به‌صورت نسنجیده و با بی‌تجربگی قدم در همان راهی بگذارند که دشمن آنها می‌خواهد. وقتی این اتفاقات رقم می‌خورد این افراد دیگر باید کاملاً به خود آمده باشند که چه خبر است. شرایط شرایط فتنه است... .

 

آخوند محمد عبادی‌زاده امام جمعه خامنه‌ای در بندرعباس - اول مهر: حوادث اخیر جنگ رسانه‌یی است که میدان دار آشوب ها، مجاهدین هستند که خود را مدعی حقوق‌بشر جا زده‌اند.

 

شاهرخی نماینده ولی‌فقیه ارتجاع در لرستان و امام جمعه خامنه‌ای در خرم‌آباد - اول مهر: حزب‌الله و جریان انقلاب باید هوشیار باشد و در این جریان تلخ شاهد همآهنگی رسانه‌های مجاهدین و استکبار بوده و این همآهنگی در سایه هجوم دشمنان به‌عمل آمد.

 

احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ارتجاع: مردم امروز دست مجاهدین در ایجاد آشوب در کشور به‌وضوح می‌بینند جریانی به اسم زن به‌دنبال آشوب طلبی است و روزی اسم رمز آنان «ندا آقاسلطان» در فتنه ۸۸ بود و امروز اسم رمز آشوب طلبی آنها مهسا امینی است.(خبرگزاری مهر رژیم ۲مهرماه)

 

غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضایی مجلس ارتجاع:  ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی‌حجاب برخورد نکند. پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی داشته باشد.(خبرگزاری مهر رژیم ۲مهرماه)

 

پاسدار اشتری سرکرده کل انتظامی رژیم: پلیس اجازه نمی‌دهد دشمنان قسم خورده امنیت نظام را بر هم زنند.(خبرگزاری مهر رژیم ۲مهرماه)

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c4447f3d-7a56-405b-b5f1-cc1f5d52f186"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات