728 x 90

وحشت رژیم آخوندی از خروش دانشگاهها: کلاس‌های حضوری دانشگاه تهران از هفته سوم مهرماه آغاز می‌شود

خروش دانشجویان پلی تکنیک علیه رژیم آخوندی
خروش دانشجویان پلی تکنیک علیه رژیم آخوندی

رژیم آخوندی در وحشت از تظاهرات و خروش روز گذشته دانشجویان دانشگاههای تهران، اعلام کرد که کلاس‌های حضوری دانشگاه تهران از هفته سوم مهرماه آغاز می‌شود و کلاس‌ها در دو هفته ابتدایی مهر مجازی است!

روز گذشته دانشجویان دانشگاه تهران، صنعتی شریف، امیرکبیر، علامه طباطبایی، تربیت معلم، تربیت مدرس، دانشگاه ملی، دانشگاه هنر و هم‌چنین چند دانشگاه در اصفهان با شعارهای «مرگ بر خامنه‌ای»، «مرگ بر دیکتاتور»، «می‌کشم می‌کشم هر آن‌که خواهرم کشت»، «این همه سال جنایت مرگ بر این ولایت» تمام ارکان نظام آخوندی را به لرزه درآوردند.

وبسایت اعتماد حکومتی اعتماد آنلاین نوشت: دانشگاه تهران ناگهان کرونا گرفت!/ کلاس‌ها آغاز نشده غیرحضوری شدند

دانشگاه تهران به دانشجویان اعلام کرده که کلاس‌های حضوری از هفته سوم مهرماه آغاز می‌شود و کلاس‌ها در دو هفته ابتدایی مهر مجازی است!

به گزارش امتداد، این در حالی است که پیک کرونا فروکش کرده و تعداد مبتلایان و قربانیان نیز رو به کاهش است.

دیروز پردیس مرکزی دانشگاه تهران شاهد حضور پرتعداد دانشجویانی بود که در اعتراض به گشت ارشاد و مرگ مهسا امینی در راهپیمایی و تظاهرات شرکت کردند.

 

این در حالی است که خبرگزاری رسمی رژیم ایرنا روز یکشنبه ۲۷شهریور به نقل از محمد مقیمی رئیس حکومتی دانشگاه تهران نوشت که کلاس های درس الزاما به صورت حضوری برگزار می شود، گفت: فناوری‌های آموزشی قبل، حین و بعد از کلاس‌ها در خدمت مهارت‌ورزی و کیفیت‌بخشی آموزش قرار می‌گیرند.

ایرنا نوشت محمد مقیمی، در حاشیه نشست با روسای دانشکدگان، دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران، گفت: سال تحصیلی جدید را در حالی آغاز می‌کنیم که سایه کرونا و محدودیت‌های مربوط به آن را پشت سر گذاشته‌ایم و  شاهد برگزاری کلاس‌های درس به صورت حضوری هستیم. ما بر این باوریم که هیچ روش یاددهی یادگیری اثربخش را نمی‌توان متصور شد، مگر آنکه آموزش حضوری و چهره به چهره شاکله اصلی آن باشد.

وی با یادآوری اینکه دانشگاه تهران اولین دانشگاهی بود که در ابتدای سال ۱۴۰۱ اقدام به بازگشایی حضوری دانشگاه کرد، افزود: دانشگاه تهران پیشگام از سرگیری آموزش حضوری بود و دیگر دانشگاه‌ها نیز به تبعیت از دانشگاه تهران به تدریج اقدام به حضوری نمودن کلاس‌های درس کردند که این موضوع بارها توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان اقدام قابل تحسین یاد شده است.

 

در بخشی از اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران درباره خیزش و خروش دانشجویان در روز دوشنبه ۲۸شهریور آمده است:

صبح دوشنبه دانشجویان در بسیاری از دانشگاههای کشور از جمله دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر، علامه، تربیت معلم، تربیت مدرس، ملی، هنر و دانشگاه اصفهان دست به اعتراض زدند.

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر (پلی‌تکنیک) شعار می‌دادند می‌کشم، می‌کشم، هر آن‌که خواهرم کشت، مرگ بر دیکتاتور، خونین تمام ایران، از کردستان تا تهران! از کردستان تا تهران، ستم علیه زنان! بسیجیان به دانشجویان حمله کردند که با شعار بسیجی برو گمشو دانشجویان مواجه شدند. دانشجویان معترض در بیانیه‌یی گفتند: «قتل ددمنشانه مهسا امینی نماد ۴۴سال سرکوب و وحشیگری است. روزی قاتلان مهسا و تمامی قربانیان ۴دهه گذشته که چند صباحی پایه‌های کاخ ستم خود را بر سیل خون مردم بنا کرده‌اند، به‌دست عدالت ملت سپرده خواهند شد»...

دانشجویان دانشگاه تهران شعار می‌دادند: بسیجی بسیجی مرگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما می‌چکد از چنگ تو، حراست کذایی، قاتل ما شمایید! به‌نام دین و قانون، حلال شده خونمون! فقر و فساد و بیداد، مرگ بر این استبداد! دانشجویان تربیت معلم شعار می‌دادند: کردستان، کردستان، گورستان فاشیستها! رهایی حق ماست، قدرت ما جمع ماست! دانشجویان دانشگاه ملی با شعار مرگ بر دیکتاتور، این همه سال جنایت، مرگ بر این ولایت! و ۱۵۰۰نفر، کشته آبان ما! تظاهرات کردند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f579e491-d50f-47ce-b3eb-491ffe5c48c4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات