728 x 90

وحشت خامنه‌ای از خیزش فزاینده و سراسری دانشگاهها با شعار مرگ بر خامنه‌ای

دیدار خامنه‌ای
دیدار خامنه‌ای

تلاش حداکثری آخوندها برای عادی جلوه دادن وضعیت و تسکین درماندگان نظام با وعده پوشالی ایستادگی با پشتوانه صنعت هسته‌ای

 

خامنه‌ای ۲۷مهر ۱۴۰۱: این‌که شما می‌بینید در مقاطع مختلف نه فقط حالا دیروز و پریروز، در مقاطع مختلف تلاش شده که دانشگاهها تعطیل بشود، کلاسها تعطیل بشود، بچه‌ها سر کلاس نروند، استاد نرود اینها، این ناشی از این است. چون دانشگاه نقش اساسی دارد.

... بعضی از نخبه‌ها یعنی دارای استعداد حالا تعبیر نخبه شاید با توضیحی که دادیم برایشان درست نباشد، اینها در اینجا رشد می‌کنند وقتی نوبت ثمردهی می‌رسد، می‌روند میوه‌شان را به دیگری می‌دهند. گاهی هم آن دیگری دشمن است به دشمن می‌دهند... .

 

حالا به ما می‌گویند که یک چیز زحمت دار مشکلی به‌نام صنعت هسته‌یی وجود دارد در کشور بگذارید جمع اش کنند ببرند نماند می‌گویند این حرف را می‌گویند این حرف را به دروغ ادعا میشه که دنیا از صنعت هسته‌یی و از انرژی هسته‌یی رویگردان شده دروغ... روزبه‌روز دارند پایگاههای هسته‌یی‌شان را نه پایگاه نظامی پایگاههای صنعتی دارند اضافه می‌کنند افزایش می‌دهند ما هم احتیاج داریم ما امروز اگر شروع نمی‌کردیم بایستی آنروز که شروع کردیم حالا سالهاست اگر شروع نمی‌کردیم بایستی ۱۰سال دیگه شروع می‌کردیم و ۳۰سال دیگه نتیجه می گرفتیم یعنی این چیزی نیست که یک کشور بتواند از ان صرفه نظر کند

تلویزیون شبکه یک آخوندی: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: ما تسلیم نشدیم و ایستادیم و ان‌شاءالله هم‌چنان خواهیم ایستاد.ایشان با اشاره به‌وجود دو نظام تحلیلی در این زمینه گفتند: یک نظام تحلیلی معتقد است کار و ایستادگی در مقابل هنجارهای فراگیر جهانی و قدرتهای برخاسته از این هنجارها هم‌چون آمریکا، بی‌فایده و موجب از بین رفتن است، این افراد کسانی را هم که تحلیل دیگری از واقعیات و جهان دارند، متوهم تصور می‌کنند. رهبر انقلاب اسلامی گفتند: اما تحلیل دوم و واقع‌بینانه بر این اساس است که مجموعه واقعیات را، آن هم نه فقط واقعیات خوب بلکه واقعیات بد را با هم می‌بیند و بر اساس آن حرکت می‌کند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: هرگز نقاط ضعف را انکار نکرده‌ایم و در این باره ما بیش از همه در جلسات رمضانی مسئولان نظام و در جلسات خصوصی، تذکر داده‌ایم و بارها گفته‌ایم که عقب هستیم. رهبر انقلاب افزودند: اما واقعیت قابل توجه این است که جمهوری اسلامی حرکت پر شتابی را که از انتهای قافله آغاز کرده بود ادامه داده و امروز به نزدیکی‌های جلوی قافله رسیده است. ایشان با اشاره به پیشرفت‌های درخشان کشور در دانش و مدیریتهای گوناگون، گفتند: ضعف‌هایی وجود دارد و بعضی از مسئولان و دولتها هم کوتاهی‌هایی داشته‌اند اما حرکت عمومی به سمت پیشرفت است. (تلویزیون شبکه خبر (رژیم) )

 

در حالی که کشورهای جهان به‌خاطر شرکت حکومت آخوندی در جنگ اوکراین، رژیم را زیر ضرب تحریم‌ها و محکومیت‌های پیاپی گرفته‌اند خامنه‌ای از خطرناک بودن پهپادهای ساخت دستگاه نظامی‌اش دفاع کرد و گفت: ساخت تجهیزات پیشرفته موشکی و پهپادی که چند سال پیش از این وقتی که عکسهای منتشر می‌شد، می‌گفتند، تصاویر پهپادهای ایرانی فتوشاپ است، حالا می‌گویند که پهپادهای ایرانی خیلی خطرناک است، چرا به فلان‌کس می‌فروشید به فلان کس می‌دهید.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2f533e09-47fb-44ab-84b3-efa219978061"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات