728 x 90

واکنش‌های هیستریک و بهت و سردرگمی در سراپای رژیم به‌دنبال قطع ۲۷شبکه تلویزیونی و رادیویی

قطع تلویزیون  و رادیوهای رژیم
قطع تلویزیون و رادیوهای رژیم

واکنش‌های هیستریک و بهت و سردرگمی در سراپای رژیم به‌دنبال قطع ۲۷ شبکه تلویزیونی و رادیویی رژیم و از دور خارج شدن و انهدام بیش از ۴۰۰ سرور با شعارها و پیام‌های مرگ بر خامنه‌ای – درود بر رجوی

تا ساعت ۵ بعدازظهر جمعه به‌رغم بسیج فوق‌العاده فنی هنوز بعد از یک شبانه‌روز شبکه۱، شبکه‌های جام جم ۱ و ۲ و ۳ و شبکه‌های سلامت، آموزش، قرآن، پویا و شبکه شما توان زیرنویس و ارائه برنامه‌های پخش نداشتند.

تا ساعت ۱۱و ۳۰دقیقه صبح شنبه ۹ بهمن به‌رغم بسیج فوق‌العاده فنی هنوز بسیاری شبکه‌ها از جمله شبکه ۱، شبکه ۲، شبکه ۳، شبکه ۴، شبکه‌های جام جم ۱ و ۲ و ۳ و شبکه‌های سلامت، آموزش، قرآن، ورزش، تماشا، پویا و شبکه شما توان زیرنویس و ارائه برنامه‌های پخش ندارند

آخوند سلیمی عضو مجلس ارتجاع: اقدام مجاهدین در هک صدا و سیما بی‌پاسخ نخواهد ماند، لازم است پاسخ محکم، قاطع و دندان شکنی به مجاهدین داده شود.

افسار پاره کردن پاسدار اسماعیل کوثری عضو مجلس ارتجاع: مجاهدین همیشه از شهری به‌شهر و از کشوری به‌کشور دیگر می‌روند. آنان باید بدانند که به‌موقع پاسخ قاطع دریافت می‌کنند.

تلگرام خبر فوری رژیم: اولین پس‌لرزه هک و یا نفوذ در شبکه یک صدا و سیما قطع پخش زنده آنلاین شبکه یک صدا و سیما از فضای مجازی.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس: احتمال کمک عنصر نفوذی انسانی در اتفاق امروز این ضرورت را برای مدیریت صدا و سیما ایجاد می‌کند که در مسأله نیروی انسانی و موضوعاتی مانند حراست واکاویهای متناسبی صورت بگیرد.

سایت حکومتی ایران دیده‌بان: اختلال در شبکه‌های صدا و سیما و پخش شعار در چند شبکه تلویزیونی و رادیویی رخدادی بی‌سابقه و عجیب است.

سایت حکومتی ایران دیده‌بان: وقوع همزمان این عمل در رادیو و تلویزیون نشان از نفوذی دسته‌جمعی با یک برنامه‌ریزی قبلی است. این اختلال به‌هیچ‌وجه نمی‌تواند نفوذ خارجیها باشد و اتفاقی است که در داخل انجام شده است.

روزنامهٔ حکومتی مردم‌سالاری: این‌که مجاهدین می‌توانند این‌طور آنتن مهمترین شبکهٔ تلویزیونی نظام را با این همه خدم و حشم و کنترل، از اختیار خارج کنند، ننگی است که مسئولان نظام باید به‌آن حساسیت داشته باشند!

سوزوگدازهای امام جمعه‌های خامنه‌ای از قطع شبکه‌های رادیو تلویزیونی رژیم:

قاضی دزفولی امام جمعه دزفول با اشاره به هک چند ثانیه‌یی شبکه یک سیما اظهار داشت: مجاهدین تصور نکنند پیروزی کسب کرده‌اند. محبت مردم به رهبر معظم با این اقدام مخدوش نمی‌شود.

 

امام جمعه دزفول با بیان این‌که گروه هکری عصای موسی منافقان را بس است، گفت: این گروه دوربینهای مداربسته و امکانات دشمن را تحت‌نظر دارد.

 

قدوسی امام جمعه ورامین در واکنش به هک صدا و سیما و پخش تصاویر و شعارهای رهبر مجاهدین‌، اظهار داشت: مجاهدین بدانند، با این اقدامات روز به‌روز منفورتر خواهند شد.

 

آخوند جنایتکار حسینی همدانی امام جمعه کرج: دشمن از کوچکترین فرصت برای تخریب و فضاسازی بر علیه انقلاب اسلامی استفاده می‌کند. نظام هیچگاه کمک منافقان به دشمنان و به خون کشیدن ۱۷هزار را از یاد نمی‌برد.

 

آخوند جنایتکار حسینی‌پور امام جمعه خمین: مجاهدین ۱۷هزار نفر از نخبگان و دانشمندان ایران را به‌شهادت رساندند و امروز این‌قدر ذلیل شدند که به نشان دادن تصویرشان در صدا و سیمای کشور دل خوش کردند. نمازگزاران با مشتهای گره کرده و با شعارهای" الله اکبر خامنه‌ای رهبر از مصلی امام خمینی تا بیت تاریخی امام راحل راهپیمایی کردند.

 

آل هاشم امام جمعه تبریز: باید در حوزه فناوری برای ایجاد ایمن‌سازی سامانه فناوری صدا و سیما تلاش زیادی شود و حرکت دیروز در صدا و سیما واقعاً جای تأسف و نگرانی است. از مسئولان فنی صدا و سیما در سطح کشور و استان می‌خواهم تلاش بیشتری برای امنیت بکنند تا مایه آبروریزی نباشد.

 

آخوند شاهرخی امام جمعه رژیم در خرم‌آباد: مجاهدین درصدد بودند با اختلال در برنامه ده ثانیه‌یی در صدا و سیما پیروزی غرور آفرین را به کام مردم تلخ کنند. این اتفاقی هم که به‌وقوع پیوست اینها نیاز به بررسی دارد. نیاز به‌دقت دارد هم پیشگیری بشود و هم اگر نفوذی‌هایی در این مورد و موارد مشابه وجود دارد با قاطعیت اعمال قانون کنند.

 

خبرگزاری رسمی رژیم- ایرنا: شامحمدی امام جمعه فریدونشهر به هک شدن صدا و سیما توسط مجاهدین اشاره گفت: تا زمانیکه نفوذ دربدنه دولت و سایر نهادها باشد این اتفاقات طبیعی است.

 

خبرگزاری رسمی رژیم- ایرنا: قاسم خداپرست در نماز جمعه شریف آباد پاکدشت گفت: برای مسئولان صدا و سیما ننگ است که بدخواهان نظام تا به اینجا در ارکان نظام نفوذ کرده و شبکه‌های صدا و سیما را هک می‌کنند، از این رو باید بیش از گذشته مراقب نفوذ دشمن بود.

 

خبرگزاری رسمی رژیم؛ ایرنا: سلیمی عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: اقدام روز گذشته مجاهدین باید بررسی شود و حتماً در زمان و مکان مناسب پاسخ درخور داده خواهد شد.

 

خبرگزاری سپاه پاسداران: نظام با مخاطرات نوظهور مواجهه است. باید تدابیر اندیشیده شود تا جلوی تبدیل این نوع مخاطرات به‌بحران گرفته شده و در صورت وقوع با اطلاع‌رسانی صحیح و سریع و روایت اول دشمن را در حمله به‌افکار عمومی ناکام گذاشت.

 

انعکاس خبر قطع شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی رژیم در رسانه‌های بین‌المللی

خبرگزاری آسوشیتدپرس: شبکه‌های مختلف تلویزیونی رژیم ایران روز پنجشنبه تصاویر رهبران اپوزیسیون را نشان دادند.

 

تلویزیون ABC آمریکا: رضا علیدادی، یکی از مقامات ارشد تلویزیون رژیم بدون اشاره به‌جزئیات گفت: «به نظر می‌رسد این یک حادثه ساده نبوده است و کار پیچیده‌ای انجام شده که (فقط) صاحبان فناوری می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

تلویزیون فاکس نیوز: شبکه‌های متعدد رادیو-تلویزیونی رژیم ایران روز پنجشنبه تصاویر رهبران اپوزیسیون ایران را به‌مدت چندین ثانیه نشان دادند که همراه نمایش این تصاویر شعار صریح «درود بر رجوی و مرگ بر خامنه‌ای» پخش شد.

 

دیلی میل انگلستان: برنامه تلویزیونی رژیم به‌طور ناگهانی قطع شد و بینندگان تصاویر مسعود رجوی و مریم رجوی را روی صفحه دیدند. سپس تصویر خامنه‌ای ولی‌فقیه رژیم پخش شد که یک ضربدر روی تصویر کشیده شده بود و صدای یک مرد که می‌گفت: «درود بر رجوی، مرگ بر خامنه‌ای» شنیده شد.

 

تلویزیون WSB آمریکا: این حادثه برای تلویزیون رژیم ایران که تحت کنترل افراطیون در این کشور است، رخنه‌یی جدی ایجاد کرد. این رخنه نشان‌دهنده نقص عمدهٔ تلویزیون رژیم ایران بود که مدتها گمان می‌رفت توسط اعضای شاخه‌های اطلاعاتی رژیم ایران، به‌ویژه سپاه پاسداران کنترل و اداره می‌شد. سال‌هاست که چنین حادثه‌ای رخ نداده است.

 

روزنامه استاندارد استرالیا: در حالی‌که این رژیم برای سالگرد انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ آماده می‌شود، در تصاویری که در رادیو و تلویزیون رژیم پخش شد صدای یک مرد شنیده می‌شد که گفت: «درود بر رجوی – مرگ بر خامنه‌ای» و سپس قسمتی از سخنرانی مسعود رجوی پخش شد

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/35040c3c-b5c4-400d-894e-94f0ec12bea1"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات