728 x 90

واکنش سراسیمه و تهدیدآمیز خامنه‌ای در قبال فاش‌گویی فلاحت‌پیشه از طریق نماینده‌اش در کیهان

فلاحت پیشه - پاسدار شریعتمداری
فلاحت پیشه - پاسدار شریعتمداری

در پی فاش‌گویی فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس درباره خاصه‌خرجی خامنه‌ای از کیسه مردم ایران برای بشار اسد و بازی خامنه‌ای با مجلس جدید برای روی کارآوردن دولت حزب‌اللهی و هم‌چنین بالا کشیدن روزی ۲۰۰میلیارد تومان درآمد گران کردن بنزین، خامنه‌ای از طریق نماینده‌اش در کیهان پاسدار دژخیم حسین شریعتمداری روز ۱خرداد، فلاحت‌پیشه را با لحن تهدیدآمیزی عامل دشمن خواند و در مطلبی تحت عنوان «آمریکا که ارزان‌تر حساب کرده بود» نوشت:

«این تردید جدی وجود دارد که عوامل خزنده دشمن فلاحت‌پیشه را در پس معرکه طوطی‌صفت کرده باشند. می‌گوید ما شاید ۲۰ تا ۳۰میلیارد دلار به سوریه پول دادیم! و معلوم نیست این عدد و رقم را از کجا آورده است؟! ادعای ایشان در حالی است که آمریکا به‌عنوان اصلی‌ترین دشمن جمهوری اسلامی مدعی است که ایران ۱۶میلیارد دلار در منطقه هزینه کرده است! یعنی آمریکا ادعا می‌کند در کل منطقه ۱۶میلیارد دلار هزینه کرده‌ایم و حتی نه این‌که این ۱۶میلیارد دلار را به این یا آن کشور یا این و آن گروه مقاومت داده باشیم. حالا باید از فلاحت‌پیشه پرسید رقم ۲۰ تا ۳۰میلیارد دلار را از کجا آورده اید؟!

فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس آخوندی که زمانی هم ریاست آن را به عهده داشت، در مصاحبه‌یی که همزمان با پایان کار مجلس دهم رژیم توسط رسانه‌های حکومتی منتشر شده، درباره هزینه‌های کلان خلیفه تبهکار ارتجاع از کیسه مردم ایران برای حفظ دیکتاتور خون‌آشام سوریه گفت:

اظهارات فلاحت‌پیشه در اسفند۹۸–اعتماد آنلاین۳۱ اردیبهشت۹۹

«زمانی که به سوریه رفتم عده‌یی گفتند هزینه درست کردم، ولی باز هم تکرار می‌کنم ما شاید ۲۰ تا ۳۰میلیارد دلار به سوریه پول دادیم و باید از سوریه پس بگیریم. پول این ملت آنجا هزینه شده است.

راجع به آن هم بحث می‌کنیم که روزی ۲۰۰میلیارد افزایش درآمد از جیب مردم کجا می‌رود.

چون مجلس بعدی قطعاً طرفدار رئیس‌جمهور نیست. از الآن باید مانع‌سازی کند و در عین‌حال جریان بعدی را تقویت کند که به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود.

- حالا با این‌که مجلس مخالف گران شدن بنزین بود کاری ندارم، ولی می‌خواهم بگویم روزی ۲۰۰میلیارد تومان میانگین درآمدی است که از گران کردن بنزین و فروش مازاد مصرف به خارج به دست می‌آید».

سخنگوی مجاهدین: این ۲۰۰میلیارد تومان درآمد خون فرزندان مردم ایران در قیام آبان برای رژیم خونخواران است. باید آنها و دژخیمان و عوامل و مزدورا نشان را به سختی کیفر داد. عدالت در پیش است.