728 x 90

واکنش روزنامه سپاه از قیام مردم اصفهان: در اصفهان سلاحهایی ضبط شد که یک‌شبه تهیه نشده بود

قیام مردم اصفهان ۵آذر
قیام مردم اصفهان ۵آذر

جوان، ارگان سپاه پاسداران در شمارهٔ روز ۸آذر خود، با وحشت نوشت: در اصفهان سلاحهایی ضبط شد که یک‌شبه تهیه نشده بود. تجمع اول برای آب بود اما بعد از آن تحرک رسانه‌های دشمن بود که بوی آن از واشنگتن تا تیرانا تا برخی از رسانه‌ها و مجازی‌نویسان داخلی به مشام می‌رسد.

ارگان سپاه پاسداران ادامه داد: ۱۵نقطه شهر اصفهان را با تجمعات بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰نفر انتخاب کردند و همه شخصیت‌های تراز اول اپوزیسیون هم‌چون مجاهدین رأساً به میدان آمدند و وزیر خارجه سابق و حال آمریکا به میدان آمدند.

پاسدار اسماعیل کوثری، عضو مجلس ارتجاع و از سرکردگان سپاه پاسداران گفت: «مجاهدین و جریان ضد انقلاب به‌دنبال آن هستند که بگویند در ایران امنیت وجود ندارد و در این شرایط مذاکره هم معنایی ندارد و نباید انجام شود!».

روزنامهٔ حکومتی مستقل در شماره ۸آذر خود در یادداشتی با‌عنوان «پاس گل‌هایی که به‌دشمن دادیم» نوشت: «سرانجام اعتراضات مردم اصفهان به خشونت گرایید. مسئولان به روال سابق دست به توجیه و فرافکنی زدند و به جای پذیرش نارضایتی مردمی، معترضان را فریب خوردگان و عوامل دشمن برچسب زدند».

این روزنامهٔ حکومتی ادامه داد: «سال‌ها به‌دلیل انتصاب بیشتر معترضان و منتقدان به مجاهدین، بیشتر تأیید و اعتراف به توان و تشکیلات مجاهدین کرده‌ایم که هر زمانی اراده کرده‌اند توانسته‌اند این همه نیرو به خیابان بفرستند!».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات