728 x 90

واکنش دجالانه آخوند علم‌الهدی در وحشت از خیزش مردم اصفهان: نزولات آسمانی کاهش یافته، در مقابل خدا تجمع فایده ندارد

آخوند علم الهدی
آخوند علم الهدی

آخوند جنایتکار علم‌الهدی امام جمعه خامنه‌ای در مشهد و پدر زن رئیسی، در خطبه‌های نمایش جمعه امروز ۵ آذر، در وحشت نسبت به گسترش خیزش در شهرهای میهن با دجالیت آخوندی گفت: «وقتی نزولات آسمانی کم است مشکل با تجمع درست نمی‌شود، در مقابل خدا تجمع فایده ندارد».

سخنان سخیف این آخوند جنایتکار در حالی است که صبح امروز هزاران تن از کشاورزان رنجدیده و جوانان اصفهان به محل تحصن کشاورزان در بستر زاینده رود که روز قبل توسط نیروهای سرکوبگر به آتش کشیده شده بود، سرازیر شدند. نیروی انتظامی و یگانهای ویژه از صبح زود در سه نقطه در اطراف پل خواجو و در مسیرهای منتهی به زاینده رود مستقر شده بودند تا از تجمع مردم جلوگیری کنند. نیروهای امنیتی و اطلاعاتی از روز قبل با ارسال گسترده پیامک برای مردم آنها را از شرکت در تجمع امروز برحذر داشته بود.

نیروهای سرکوبگر انتظامی، بسیجی‌ها و لباس شخصیها با پرتاب گاز اشک‌آور و اعزام گله‌های موتورسوار و ضرب و شتم مردم، تلاش کردند معترضان را متفرق کنند و تعدادی را دستگیر کردند. مردم به مقابله برخاستند و با شعارهای «بی شرف بی‌شرف»، «مرگ بر دیکتاتور»، «مرگ بر دشمن زاینده رود»، «ایران شده فلسطین، هموطن بپا خیز»، «نترسید نترسید، ما همه با هم هستیم»، «اصفهانی، شهرکرد اتحاد اتحاد»، «همشهری داد بزن، حقتو فریاد بزن» و «تا آب نیاد به رودخونه، برنمی‌گردیم به خونه» به تظاهرات خود ادامه دادند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e530191b-5284-442d-b8a0-54619e52d6b7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات