728 x 90

وال استریت ژورنال: رژیم ایران ممکن است درخواست برای لغو تحریم‌های سپاه را کنار بگذارد

جوزپ بورل رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا
جوزپ بورل رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا

وال استریت ژورنال روز ۵تیرماه در گزارشی از سفر جوزپ بورل به تهران و از سرگیری مذاکرات با رژیم آخوندی نوشت: دو دیپلمات غربی گفتند منتظر یک گزارش کامل از اتحادیه اروپا درباره جزئیات سفر بورل به تهران هستند و هنوز نمی‌توانند زمان و نحوه بازگشایی مذاکرات را تأیید کنند.

وال استریت ژورنال نوشت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: مذاکرات هسته‌یی ایران به‌زودی از سر گرفته می‌شود.

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز شنبه در جریان سفر به تهران گفت که مذاکرات برای بازگرداندن توافق هسته‌یی ۲۰۱۵ ایران در روزهای آینده دوباره از سر گرفته خواهد شد، اما هنوز تاریخی برای از سرگیری مذاکرات اعلام نشده است...

دو دیپلمات غربی گفتند که منتظر یک گزارش کامل از اتحادیه اروپا درباره جزئیات پس از سفر آقای بورل به تهران هستند و هنوز نمی‌توانند زمان و نحوه بازگشایی مذاکرات را تأیید کنند... .

دیپلمات‌ها می‌گویند ایران سیگنال داده ممکن است درخواست برای لغو تحریم‌های سپاه را کنار بگذارد، اما هشدار می‌دهند که هنوز این کار را نکرده و مشخص نیست در ازای آن چه می‌خواهد یا چه چیزی برای آمریکا قابل‌قبول است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8b2e4de1-2aa1-424b-baa0-66331a7f223d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات