728 x 90

وال استریت ژورنال: تهدید آمریکا به تحریم‌های بیشتر علیه رژیم ایران

تحریمها علیه رژیم ایران
تحریمها علیه رژیم ایران

وال استریت ژورنال روز ۳۰شهریور نوشت: در اجلاس مجمع عمومی با شرکت رهبران جهان که به‌خاطر کرونا به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، دونالد ترامپ روز سه‌شنبه به‌صورت تله کنفرانس سخنرانی می‌کند. این سخنرانی یک روز بعد از بازگشت تحریم‌های جدیدی علیه رژیم ایران انجام می‌شود.

دونالد ترامپ علاوه بر فشار سهمگینی که بر رژیم ایران وارد آورده تهدید کرده است که تحریم‌های باز هم بیشتری را علیه این رژیم اعمال می‌کند.

در همین رابطه وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز روز ۳۰شهریور گفت: رژیم ایران ۴۰سال است به ترور در منطقه دامن زده است و دلیلی وجود ندارد که انتظار داشته باشیم در مدتی کوتاه ایدئولوژی و ماهیت استبداد مذهبی و حکومت فاسد خود را تغییر بدهند . جهان باید به این اتفاق‌نظر برسد که رژیم ایران بزرگترین تهدید است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پس از اجرایی شدن تحریمها تاکید کرد : ایالات متحده از بازگشت تحریمهای سازمان ملل علیه رژیم ایران یعنی جلودار حامی تروریسم استقبال می کند. فشارحداکثری ما تا زمانی که این رژیم به حکومت ترور، هرج و مرج و آشوب، خشونت و خونریزی خاتمه ندهد، ادامه می یابد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا هم چنین نوشت:‌ رژیم ایران یک رژیم یاغی است که تنها خواستش این است که ایدئولوژی افراطی خود را به قیمت صلح و امنیت این منطقه و به قیمت رفاه مردم ایران پیش ببرد. آنها قربانیان دیرین این رژیم هستند.