728 x 90

واشنگتن پست: شکارچیان پهپاد در اوکراین در تلاشند تا ناوگان ساخت ایران روسیه را نابود کنند

اوکراین - شکارچیان پهپاد
اوکراین - شکارچیان پهپاد

واشنگتن پست روز ۷آذر در مطلبی درباره سرنگون کردن پهپادهای ارسالی رژیم ایران به روسیه نوشت: شکارچیان پهپاد در اوکراین در تلاشند تا ناوگان ساخت ایران روسیه را نابود کنند.
در این مطلب که نویسنده آن مایکل میلر است نوشته شده است:
تقریباً نیمه‌شب بود. زمانی که ۴سرباز اوکراینی شکارچیان پهپاد از کامیونی بیرون آمدند و منتظر صدای پهپاد شدند.
در حالی‌که روسیه در روی زمین عقب‌نشینی کرده، به حملات خود به اوکراین با پهپادهای شاهد ساخت ایران ادامه داده است و غیرنظامیان را به وحشت انداخته و با فرارسیدن زمستان آب، برق و گرما را قطع می‌کند.
واحدهای ضدپهپاد، شیفت‌های شب را در سراسر شهر می‌چرخانند و بین نقاط تیراندازی حرکت می‌کنند - هر کدام با دقت انتخاب شده‌اند تا احتمال آسیب تصادفی یک غیرنظامی را به حداقل برسانند. هنگامی که آنها یک پهپاد را ببینند، تیمهای متعدد اغلب به‌طور همزمان به سمت پهپاد شلیک می‌کنند.
پهپادها مانند موتورسیکلت با موتورهای کوچکی کار می‌کنند و صدایی مشابه ایجاد می‌کنند. هنگامی که ساکنان میکولایف آنها را می‌شنوند، از طریق برنامه تلگرام گزارش می‌دهند.
شکارچیان پهپاد از لوح‌هایی استفاده می‌کنند که محل نزدیک شدن به شاهد را نشان می‌دهد. هشدارها تقریباً ۱۰دقیقه به آنها فرصت می‌دهد تا در موقعیت قرار گیرند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a01daf89-d18d-4ca6-abe0-aebe42316352"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات