728 x 90

واشنگتن تایمز: سران رژیم ایران عملیات تروریستی علیه گردهمایی اپوزیسیون در پاریس را تأیید کرده بودند

واشنگتن تایمز- سران رژیم ایران عملیات تروریستی
واشنگتن تایمز- سران رژیم ایران عملیات تروریستی

 

واشنگتن تایمز، ۲۱تیر ۹۷ در مورد تروریسم ایران و اقدامات این رژیم علیه مقاومت نوشت: اپوزیسیون ملاهای حاکم در ایران مستقر در اروپا روز پنجشنبه سران رأس نظام ایران را متهم کرد که توطئه بمب‌گذاری علیه گردهمایی سالانه مقاومت در حومه پاریس در ۳۰ژوئن را برنامه‌ریزی کرده بودند.

 

اقدامات بلژیک علیه یک عملیات تروریستی رژیم ایران

شورای ملی مقاومت ایران به‌نقل از منابع اطلاعاتی‌اش در داخل کشور گفته است خامنه‌ای ولی‌فقیه رژیم ایران و حسن روحانی رئیس‌جمهور، طرح این توطئه را تأیید کرده بودند. مقامات بلژیک این توطئه را با کشف مواد انفجاری در یک خودرو در دست یک زوج مرتبط با رژیم ایران خنثی ساختند.

دادستانها گفتند دو نفری که بمب را حمل می‌کردند توسط اسدالله اسدی دیپلمات-جاسوس هدایت می‌شدند که در سفارت ایران در وین مستقر بود...

 

سفارتخانه‌های رژیم ایران مراکز دیپلمات تروریستها

مقامات آمریکا گفتند ایران به‌طور روتین سفارتهای خود در اروپا را از عوامل اطلاعاتی پر کرده است که به‌طور مهاجم علیه مخالفان در تبعید جاسوسی می‌کنند.

...مقامات آمریکا در این هفته گفتند آنها مطمئن هستند خودِ ایران این اقدام را شروع کرده تا در تجمع بزرگ ام.ئی.کی با حدود ۲۵هزار شرکت‌ کننده، صدها نفر تلفات بگیرد.

وزیر پمپیو گفت: رژیم ایران به‌طور روتین از سفارتهایش به‌عنوان مراکز تروریستی استفاده کرده است.

پمپیو به اسکای نیوز بریتانیا گفت همین هفته بود که ایرانیها در اروپا دستگیر شدند در حالیکه در حال هدایت یک توطئه ترور در پاریس بودند، ما این رفتار شریرانه را در اروپا دیده‌ایم.

 

دیپلمات تروریستهای رژیم باید به‌دقت در اروپا زیر نظر باشند

یک مقام ارشد وزارت‌خارجه که در کنفرانس ناتو در بروکسل حضور یافته بود به‌صراحت رژیم ایران را در این رابطه متهم کرد...

وی گفت ما به عربستان رفتیم تا فشار قویتری را علیه رژیم ایران هماهنگ کنیم. این مقام به خبرنگاران گفت ما راههای محروم ساختن این رژیم از درآمدهایی که خرج تروریسم می‌شود را بررسی کردیم. ما همچنین این‌که رژیم ایران سفارتهایش را برای پوش توطئه حملات تروریستی استفاده می‌کند را مورد بحث قراردادیم.

جدیدترین موردش توطئه‌یی بود که بلژیکیها آن را خنثی کردند که در آن یک دیپلمات ایرانی هم بود که در بیرون از سفارت رژیم ایران در اتریش عمل می‌کرد تا یک بمب‌گذاری در گردهمایی رهبران اپوزیسیون ایران در پاریس را پیش ببرد.

این مقام افزود آمریکا مصرانه از کشورها می‌خواهد دیپلماتهای ایران را به‌دقت زیر نظر داشته باشند تا از امنیت کشور خودشان مطمئن شوند. وی افزود اگر رژیم ایران می‌تواند حملات بمب‌گذاری را در پاریس انجام بدهد آنها می‌توانند این حملات را در همه جا انجام بدهند و ما از همه کشورها می‌خواهیم نسبت به استفاده این رژیم از سفارتها به‌عنوان پوش توطئه حملات تروریستی هوشیار باشند.

 

درخواست استرداد دیپلمات تروریست رژیم به بلژیک

اکنون مخالفان از آلمان خواسته‌اند تا آقای اسدی که آنها او را یک دیپلمات تروریست می‌خوانند به بلژیک تحویل بدهد تا مورد محاکمه قرار گیرد...

ام.ئی.کی از المان خواسته است او را به دادستانی بلژیک مسترد کند. مقامات بلژیک آقای اسدی را به‌عنوان رهبر یک سلول خفته مستقر در بلژیک خوانده‌اند.

شاهین قبادی یک سخنگوی ام.ئی.کی گفت اسدی در بلژیک بیشتر محتمل است به پای عدالت آورده شود و به انواع سؤالها پاسخ دهد و او هیچ مصونیت دیپلماتیکی در آنجا ندارد.

گزارش اطلاعاتی ام.ئی.کی گفته است حمله در پاریس ماهها قبل توسط تمام سطوح قدرت در ایران برنامه‌ریزی شده بود از ولی‌فقیه تا وزارت‌خارجه و اطلاعات تا نیروی ...سپاه پاسداران.

در این گزارش آمده است که پوش آقای اسدی یک کنسول در سفارت بوده است.در واقع او رئیس هیأت وزارت اطلاعات در وین بوده است که سایر ایستگاهها در اروپا را هدایت می‌کرده است.

ام ای کی هدف اصلی حمله تروریستی

در گزارش اطلاعاتی ام.ئی.کی آمده است که وظیفه اصلی اسدی جاسوسی و توطئه علیه‌ام.ئی.کی بوده و او به این خاطر به کشورهای مختلف اروپا تردد داشته است.

ام.ئی.کی یک شبکه اطلاعاتی و مقاومتی گسترده در داخل ایران دارد که در گذشته هم در رابطه با برنامه اتمی ایران افشاگریهای زیادی داشته است .

چارلز کاریترز یک سخنگوی دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت این دفتر(ODNI) از نزدیک گزارشات حول دستگیریها در آلمان و بلژیک را دنبال کرده است..

وی گفت ما الآن اظهارنظری نمی‌کنیم که چه کسی درگیر بوده یا نبوده و منتظر شنیدن نتایج تحقیق هستیم....

لینکها مرتبط:

محاکمه تروریست رژیم ایران در آلمان و بلژیک

روزنامه لیبراسیون

 

توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس در هم شکسته شد

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6b896274-06b4-485d-80ed-2645ad09249f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات