728 x 90

هشدار عضو مجلس ارتجاع نسبت به وضعیت انفجاری جامعه و حمله به رئیسی جلاد

بهروز محبی نجم‌آبادی
بهروز محبی نجم‌آبادی

 بهروز محبی عضو مجلس ارتجاع نسبت به وضعیت انفجاری جامعه در گفتگو با سایت حکومتی رویداد ۲۴ گفت: حال مردم خوب نیست و کارها کند پیش می‌رود. مردم دائما از شهرستانها می‌آیند و جلوی مجلس تحصن می‌کنند و فضا ملتهب می‌شود و مشکلات اجتماعی به‌وجود می‌آید.

وی گفت: بحث رتبه‌بندی معلمان چه شد؟ مدت مدیدی است که ما کار را شروع کرده‌ایم و قانون را تصویب و پول را داده‌ایم، پس چرا اجرای نهایی نمی‌شود؟ یا مثلاً بحث افزایش حقوق بازنشستگان و یا بحث حکم ۱۵۵۳؛ از ۳۵سال پیش در دولتهای گذشته، ۲۸۰۰نفر از معلمان نظام که در مدارس ایرانی خارج از کشور تدریس می‌کرده‌اند، از دولتهای گذشته طلبکارند. این‌ها مأمور شده بودند تا دو سال تدریس کنند و تا الآن حدود ۷۰۰میلیارد تومان از دولت طلب دارند. این مبلغ ۳۵سال است که در دولتهای گذشته انباشت شده است. ۴۵ماه است که حکم دیوان عدالت آمده که دولت باید این ۷۰۰میلیارد را پرداخت کند و محکوم شده است، ولی نه دولت گذشته این مبلغ را داد و نه دولت آقای رئیسی. این‌ها انتقادات من به دولت سیزدهم است که چرا اقدام عاجل نمی‌کند (سایت حکومتی رویداد ۲۴ شنبه ۲۹مرداد).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/07eb5d73-ab82-45c6-8f6f-cd5bd7d6d40a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات