728 x 90

هشدار روحانی به باند خامنه‌ای: اگر با اره وسط درخت را بریدید، تا پایین خشک می‌شود

آخوند روحانی
آخوند روحانی

 

آخوند روحانی که به نظر می‌رسد بعد از حذف فله‌ای باندش، تعادل فکری خود را از دست داده است، در یک جلسه به‌اصطلاح علمی، با هزل و یاوه‌گویی، آسمان و ریسمان و قاسم سلیمانی و پرتقال را به‌هم دوخت و درباره پیامدهای حذف جناح خودش و خطر تحریم، خطاب به باند رقیب گفت: «بابا اگر با اره وسط درخت را بریدید، تا پایین خشک می‌شود و دیگر نه به این جناح میوه می‌دهد و نه به آن جناح میوه می‌دهد»!

 

روحانی ۲۸بهمن ۹۸:

«بسیار خوشحالم که در این ایام بسیار فرخنده ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و فضای آمادگی مردم برای حضور پای صندوق آراء امروز شاهد این جشنواره مهم علمی هستیم.

علم و هنر و همه چیز در جامعه ما را نمی‌شود دوقطبی کرد. همه چیز در جامعه ما من می‌ترسم کم‌کم ساندویچ‌فروشی هم دوقطبی بشود، بقالیها هم دوقطبی بشود و لباس‌فروشی‌ها هم دوقطبی شوند و یکی بشود این جناح و یکی آن جناح شود و هر کس این جناح است وارد این مغازه بشود و هر کس آن جناح است وارد آن مغازه شود. من می‌ترسم میوه هم تبدیل به دوقطبی شود، پرتقال جناح راست، پرتقال جناح چپ، هر چیزی را در جامعه دوقطبی نکنیم. چه خبره؟ به چه سمت داریم حرکت می‌کنیم؟ می‌خواهیم چکار بکنیم؟ سردار سلیمانی افتخار ماست، جناح نمی‌شناسد جناح راست و چپ نمی‌شناسد بابا با اره اگر وسط درخت را بریدید تا پایین این درخت خشک می‌شود، دیگر میوه نمی‌دهد نه به این جناح میوه می‌دهد و نه به آن جناح میوه می‌دهد».

 

 

رئیس‌جمهور ورشکسته ارتجاع، با سخافت بار دیگر خودش را به مذاکره با آمریکا دعوت کرد و گفت:

«می‌گویند نه با دنیا تعامل نکنیم ما خودمان یک دیوار بکشیم دور خودمان بابا این‌قدر دیوار دور ما هست دیگر نیاز نیست شما دیوار بکشید. آن آقای پمپئو اینها دائما مشغول دیوارکشی هستند ما باید دنبال پل باشیم نه دنبال دیوار».