728 x 90

هشدار رسانه حکومتی: بی‌اعتمادی از کرونا خطرناک‌تر و مهلک‌تر است

ساوه - مردم ساعتهای طولانی در صف مرغ یخ‌زده
ساوه - مردم ساعتهای طولانی در صف مرغ یخ‌زده

روزنامه حکومتی آرمان به‌تاریخ ۳۰فروردین نسبت به دروغهای رژیم در مورد واکسن و بی‌اعتمادی و خشم مردم هشدار داد و نوشت: هر زمان بحرانی در جامعه به‌وجود آمده، سطح اعتماد عمومی نیز کاهش پیدا کرده و این عوامل به‌دلیل پدیده‌های فرهنگی، مشکلات سیاسی و اقتصادی است. به‌عنوان مثال با موج‌های تورم که در مدت چند روز سیل گرانی را به جامعه سرازیر می‌کند، هر زمان مسئولی می‌گوید که ارزانی در راه است، کسی باور نمی‌کند و البته اتفاق خاصی هم رخ نمی‌دهد؛ پس بی‌اعتمادی امروز جامعه چندان بی‌دلیل نیست. چون مسئولان دچار تضاد افکار در موضوعات مختلف مثل «واکسن» هستند و هر کدام یک حرف می‌زنند، مردم حرف هیچ‌کدام را باور ندارند. انتشار سریع گزارشهای مرتبط با واکسیناسیون عمومی در کشورهای همسایه مانند بنزین روی آتش عمل می‌کنند. امروز تشتت افکار و ناراحتی روحی به اوج خود برسد. در این میان پدیده فرهنگی ایرانیان نیز بی‌تاثیر نیست. ایرانیان در طول تاریخ و در بستر فرهنگیِ رشد کرده‌اند که اصولاً به مسئولان خود بی‌اعتماد بوده و این پدیده نسل به نسل منتقل شده و به ما رسیده است.

پس باید در ابتدا به جامعه واکسن بی‌اعتمادی زده شود، تا کرونا. چون بی‌اعتمادی از کرونا خطرناک‌تر و مهلک‌تر است (روزنامه حکومتی آرمان۳۰فروردین).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9a054080-6925-4e2c-953e-cc9982afc20b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات