728 x 90

هشدارهای اعضای مجلس ارتجاع خطاب به رئیسی نسبت به ورشکستگی نظام

هشدارهای اعضای مجلس ارتجاع خطاب به رئیسی نسبت به ورشکستگی نظام
هشدارهای اعضای مجلس ارتجاع خطاب به رئیسی نسبت به ورشکستگی نظام

عنابستانی عضو مجلس ارتجاع در جلسه علنی امروز چهارشنبه ۱ تیر خطاب به رئیسی جلاد گفت گرانی بیداد می‌کند مردم هر روز شرایط سخت‌تری را تجربه می‌کنند.

وی در ادامه گفت نظام بوروکراسی دارد کشور را خفه می‌کند و اگر به‌فوریت اراده نکنید که این نظام را دگرگون کنید تمام منابع کشور را خواهد بلعید و نظام را به‌ورشکستگی کامل خواهید رساند.

وی خاطرنشان کرد: نظام بوروکراسی لَخت، خسته، فربه و پیچیده و پر از فساد و رانت را دگرگون کنید تا کشور نجات پیدا کند. نظام بوروکراسی کشور را خفه می‌کند و اگر به فوریت اراده نکنید که این نظام را دگرگون کنید، تمام منابع کشور را می‌بلعد و نظام را به ورشکستگی کامل خواهد رساند. (خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱ تیر)

 

همچنین احمد مرادی در نشست علنی امروز( چهارشنبه اول تیرماه) مجلس ارتجاع خطاب به رئیسی جلاد: امروز کشور در شرایط حساسی قرار دارد. چون دیگر فرصتی برای آزمون و خطای استفاده از نیروهای بی‌تجربه و بی‌انگیزه باقی نمانده است.(سایت حکومتی ملت بیدار - ۱تیر)

 

البرز حسینی عضو مجلس ارتجاع هم امروز جهارشنبه ۱تیر در مخالفت با کلیات طرح مسکن اعتراف کرد بخش مسکن دچار التهاب است همه درگیر قضیه هستند قریب به ۳۲میلیون نفر مستاجر در کشور به این عارضه دچار هستند و ادامه داد که این قانون نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه سبب می‌شود قیمت‌ها بالاتر رود و نشود آن را کنترل کرد. (سایت حکومتی مدارا  ۱ تیر )

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c34de4d5-9c7d-4bf2-ab7d-91c51755e9fa"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات