728 x 90

هراس حکومت آخوندی از فوران خشم مردم با استفاده از شقه و شکاف در رژیم آخوندی

آخوند پناهیان
آخوند پناهیان

در جمعه‌بازار رژیم ولایت‌فقیه در تهران، آخوند پناهیان، معاون سرکرده قرارگاه چماقداران لباس‌شخصی خامنه‌ای موسوم به عمار، هراس حکومت آخوندی از فوران خشم مردم با استفاده از شقه و شکاف رژیم در جنگ‌و جدالهای انتخاباتی را برملا کرد.

 

آخوند پناهیان روز ۲۲شهریور ۹۸گفت:

«انتخابات یکی از موقعیتهایی ست که بعضی‌ها می‌خواهند سو استفاده بکنند ازش و جامعه را دوقطبی بکنند. الآن ما در حد نماینده مجلس داریم دنبال تونسی‌زاسیون کردن ایران هستند نمی‌دانم شورای نگهبان یا قوه قضاییه با کسانی که اینجور دعوت به آشوب می‌کنند واقعاً قانوناً نباید برخورد بکنند؟ شورای نگهبان وقتی نتواند وسط انتخابات مثل یک داور کارت قرمز نشان بدهد به نامزدهای انتخاباتی یک امام جمعه محترمی در یکی از استانها فرموده بودند مردم اگر پول پخش کردند برای انتخابات پول را بگیرید شام را بخورید ولی کارت را بگیرید ولی علیه اون کاندیدا رأی بدهید معلوم میشه این اتفاقها می‌افتد اونجا بلافاصله داور باید وسط زمین کارت قرمز نشان بدهد».

 

 

آخوند پناهیان درباره حرفهای آخوند روحانی در مورد خطر دوقطبی و شقه رژیم در نمایش انتخابات گفت:

«ولی برای من خیلی عجیب بود از ایشون که در یک سخنرانی می‌توانند هم یک دوقطبی برای انتخابات آینده بسازند هم علیه دوقطبی صحبت بکنند، هم دوقطبی در موضوع زن ایجاد کنند و گرا بدهند به تبلیغات چیها که روی این دوقطبی کار کنید برای انتخابات آینده در حالی که واقعاً دوقطبی آن‌چنان در موضوع زن وجود ندارد ولی بعد در عین‌حال در همان صحبت هم علیه دوقطبی صحبت می‌کنند، این یک مقدار عجیب است از این جور اتفاق‌ها در سخنان ایشان زیاد اتفاق افتاده است....

در دعوای دوقطبی نمی‌شود شفاف مسائل را بررسی کرد بعضی‌ها که طرفدار مثلا شفافیت هستند تا می‌بینند کسی که متهم هست به یک قطب دیگه از شفافیت دفاع کرده یک دفعه شروع می‌کنند علیه شفافیت حرف زدن».