728 x 90

نیکول مالیوتاکیس: تمام فعالیت‌های بدخواهانه رژیم ایران در آمریکا باید علنی شوند

نیکول مالیوتاکیس نماینده کنگره از نیویورک
نیکول مالیوتاکیس نماینده کنگره از نیویورک

نیکول مالیوتاکیس نماینده کنگره از نیویورک و عضو کمیته خارجی مجلس نمایندگان) روز جمعه ۲مهر در توئیتی درباره لایحه قانون اختیارات دفاع ملی آمریکا نوشت: مجلس به‌تازگی لایحه قانون اختیارات دفاع ملی (NDAA) من را در [کمیته] تصویب کرده است که الزامش شفافیت کامل قبل از هر گونه معامله با ایران است.

رژیم ایران اقدام به آدم‌ربایی، ترور و حمله به خاک ما کرده است. تمام فعالیت‌های بدخواهانه آن در کشور ما باید علنی شوند تا بتوانیم برای حفظ امنیت ایالات متحده اقدام کنیم.

واشنگتن فری‌بیکن روز ۲مهر نوشت: جمهوری خواهان از طریق قانون اختیارات دفاع ملی اقدام به بلوکه کردن ارائه پول نقد به ایران می کنند.

واشنگتن فری بیکن افزود: لایحه گسترده بودجه دفاعی سالانه شامل چندین ماده است که دولت بایدن را از ارائه پول نقد به رژیم ایران منع می‌کند و دولت را ملزم می‌کند تا در مورد هر گونه کاهش تحریمهای اقتصادی که به رژیم ایران ارائه می‌دهد، شفاف سازی کند.

کمیته مطالعات جمهوریخواهان (RSC)، بزرگترین گروه نمایندگان جمهوریخواه در کنگره، در حال تصویب برنامه‌ای علیه رژیم ایران که در قانون اختیارات دفاع ملی سال مالی ۲۰۲۲ (NDAA) است، که اقدامات دفاعی ایالات متحده را تأمین مالی می‌کند و انتظار می‌رود این هفته از تصویب مجلس نمایندگان بگذرد.

جمهوریخواهان از قانون اختیارات دفاع ملی جهت سختگیری بر رژیم ایران و افشای امتیازاتی که دولت بایدن به تهران می‌دهد، استفاده می‌کنند، امتیازاتی که به‌عنوان بخشی از مذاکرات با هدف دستیابی به نسخه بازسازی شده توافق هسته‌یی ۲۰۱۵ می‌باشد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات