728 x 90

نمونه‌هایی از فضیحت نمایش انتخاباتی و فلاکت باند روحانی

نمایش انتخاباتی و فلاکت باند روحانی
نمایش انتخاباتی و فلاکت باند روحانی

 

مصطفی معین، وزیر سابق علوم از باند مغلوب: اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند و در افکار عمومی تفاوت چندانی بین این دو جریان وجود ندارد. رقابت دو جریان سیاسی اصلاحات و اصول‌گرایان در شرایط کنونی به‌معنای واقعی وجود ندارد چرا که مردم در سالهای اخیر از آنها ناامید شده‌اند.

 

آخوند موسوی لاری، وزیر سابق کشور از باند مغلوب: ترکیب مجلس آینده از الآن تا حد زیادی مشخص است و در بسیاری از حوزه‌ها تکلیف روشن است.و احتمالاً اقلیت محدودی از مجلس آینده را در اختیار خواهند داشت.

 

آخوند مجید انصاری از باند مغلوب: مجلس تک صدا پارلمان نیست، پادگان است! وی گفت: «آیا با نیامدن مشکلات حل می‌شود یا این‌که ما قسمت ناتمام پازلی را با نیامدن و رأی ندادن تمام می‌کنیم که با حذف کاندیداها بخشی از آن را انجام دادند و به دست خودمان خانه خودمون و خانه همه ملت رو تحویل یک جریان محدود سیاسی می‌دهیم تا چهار سال برای ما تصمیم بگیرند و مجلسی تک صد تشکیل شود آیا مجلس تک‌صدا مجلس است. به‌نظر من مجلس تک صد پارلمان نیست، پادگان است.»

 

علی مطهری، نماینده رد صلاحیت شده مجلس رژیم خطاب به آخوند جنتی: «ای کاش جناب عالی بهره‌ای از آن آزاداندیشی برده بودید.... این کارها بیشتر به نظام ضربه می‌زند. وقتی نمی‌توانند کسی را در میدان رقابت انتخابات شکست دهند، اساساً اجازه ورود به میدا را به او نمی‌دهند.»

 

روزنامه حکومتی ابتکار: اصلاحات شاید فکرش را نمی‌کرد که این‌گونه اکثر نامزدهای خود را در پشت دیوار محکم شورای نگهبان جا بگذارد.

 

از سوی دیگر تشتت در باند غالب نیز تشدید شده است. پاسدار حسین شریعتمداری پس از اعلام لیستهای متعدد در باند غالب هشدار داد که با تعدد لیستها، حزب‌الله سردرگم می‌شود.