728 x 90

نمای روز ـ افشای آمارهای دروغین و فریبکاری خامنه‌ای

یک عضو مجلس ارتجاع با ارائه آمار قربانیان کرونا در گلستان ناخواسته برگ جدیدی از سیاست مجرمانه دروغ و پنهان‌کاری را افشا کرد.

نوروزی در مجلس ارتجاع ۱۲مرداد ۹۹: «در کرونا در استان گلستان با این‌که ۱۱۷۵نفر در موج اول کشته شدن...».

از همین آمار به‌راحتی می‌توان به ابعاد هولناک قربانیان در سایر استانها پی‌برد.

دکتر مجتبی اعتمادی، مجری کارشناس برنامه تلویزیون رژیم ۲۲خرداد ۹۹: «وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دستور داده به تمام استانها نه تنها استان خوزستان که آمار و ارقام را شما اعلام نکنید ما از طریق سخنگوی وزارت بهداشت آن را اعلام می‌کنیم این یک مقدار عجیب است».

شورای امنیت و اطلاعات آخوندی در وحشت از گسترش خشم عمومی، مانع از انتشار استانی آمار قربانیان شد تا بتواند با دست باز آمارهای جعلی را منتشر کند.

  • مجری شبکه خوزستان: آیا دست و بال‌تان را بستند از بالا؟ یعنی این‌که تصمیم‌گیری باید از بالا صورت بگیرد؟
  • ابول نژادیان: ما تابع سیاست‌ها هستیم.

محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای قلابی شهر تهران ۲۵فروردین ۹۹: «میزان مرگ و میری که حداقل ما خبر داریم در شهر تهران دارد اتفاق می‌افتد و در واقع آماری که وجود دارد اصلاً با عددهایی که دارد در سطح کلان بیان می‌شود نمی‌خواند».

راستی! چرا آمار به‌صورت استانی و جدا اعلام نمی‌شود؟ یک عضو شورای شهر تهران گفت: «دولت باید اطلاعات مرگ و میر هر استان را به‌صورت جدا اعلام کند. اگر امروز پایتخت به‌عنوان پرخطر‌ترین نقطه کشور مبدل شده، به این دلیل است که ما اطلاعات درستی را به مردم این کلان‌شهر ندادیم»(محمدجواد حق‌شناس ـ روزنامه حکومتی آرمان ۱۲مرداد ۹۹).

خامنه‌ای ۱۳اسفند ۹۸: «در بسیاری از کشورها پنهان‌کاری می‌کنند، نمی‌گویند. ما مسئولانمان با صفا و صداقت! از روز اول با شفافیت خبررسانی کردند»!

خامنه‌ای با فریب و پنهان‌کاری تلاش کرد از هر قربانی یک فرصت برای بقای نظامش بسازد اما با افشای روزانه آمار قربانیان توسط مقاومت ایران، هر زخم به مشتی در خیابان بدل می‌شود و خامنه‌ای به‌زودی پاسخش را دریافت خواهد کرد.