728 x 90

نمای روز ـ آخرین شلیک خامنه‌ای و روحانی در قتلگاه کرونا

خامنه‌ای با پوش جهش تولید و بازگشایی مشاغل به صغیر و کبیر رحم نکرد. همه را به قربانگاه فرستاد.

حریرچی ۳مرداد ۹۹: «در یک ماه گذشته ما افزایش ۳۰۰درصدی موارد بستری را داشتیم که بسیار خطرناک هست».

دکتر عظیمی‌نژاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور: «وضعیتی که ما الآن در نیشابور داریم متأسفانه از وضعیت اسفند و فروردین گذشته بیشتر شده».

میدان مین کرونا را باز کردند، با عادی‌انگاری مردم گرسنه را فرستادند وسط تا همه بگیرند. چرا؟ تا نظام فاسدشان را حفظ کنند!

رضا ملک‌زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و رئیس کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا: «قدرت تکثیرش بیشتر شده بین ۳ تا ۹برابر در بدن انسان بیشتر از ویروس قبلی تکثیر می‌شود. به همین علت واقعاً ما نباید صبر کنیم تا همه بگیرند».

جهانپور ۱مرداد ۹۹: «بخشی شاید از مسئولان حتی دچار عادی‌پنداری شدند و قاعدتاً اون بازگشایی هم که همزمان اتفاق افتاد».

قیمت این عادی‌پنداری و بازگشایی چه بود؟

شبکه خبر ۳مرداد ۹۹ ـ مجری: «مازندان، فارس، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضع قرمز قرار دارند».

و حالا اشک تمساح حکومت یزیدی ولایت برای امام حسین

آخوند روحانی: «وضعیت قرمز هست زرد است هشدار است هر چی که هست همه جا باید عزاداری امام حسین را انجام بدهیم»!

شادمهر – مجلس ارتجاع ۱مرداد ۹۹: «مردم حتی توانایی خرید ماسک را هم ندارند، کمی به خود بیایند انگار قسم خورده‌اند که تمام مردم را بکشند»!

مسعود رجوی:

«خامنه‌ای و روحانی هم‌چنان‌که نماینده مجلس آنها هم گفت قسم خورده‌اند که تمام مردم را بکشند. خط کار آنها، کلان‌تلفات و سپر انسانی در برابر خطر قیام و سرنگونی است.

امام حسین پیشوای عقیده و جهاد، پرچمدار قیام و نبرد و شورشگر نخستین در برابر ولایت یزیدی یعنی استبداد و ستمگری است. هر که با اوست به جای گسترش کرونا، علیه ولایت منحوس شمشیر صیقل می‌دهد».