728 x 90

نشنال امارات: اکثریت مردم انگلستان بر این باورند که برنامه هسته‌یی ایران تهدیدی برای جهان است

دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل در ماه جاری اعلام کرد که ایران تنها کشور غیرهسته‌ای است که اورانیوم را با خلوص ۶۰درصد غنی‌سازی می‌کند.
دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل در ماه جاری اعلام کرد که ایران تنها کشور غیرهسته‌ای است که اورانیوم را با خلوص ۶۰درصد غنی‌سازی می‌کند.

نشنال امارات روز ۷مهر ۱۴۰۲ در گزارشی از موضع‌گیری آلیسیا کرنز رئیس کمیته منتخب امور خارجی مجلس عوام انگلستان نوشت: اکثریت مردم بریتانیا بر این باورند که برنامه هسته‌یی ایران تهدیدی برای جهان است.
نظرسنجی انجام شده توسط Deltapoll برای نشنال امارات The National نشان می‌دهد که ۵۶درصد از جاه‌طلبیهای اتمی تهران نگران هستند.

نشنال [امارات] فاش می‌کند که بیش از نیمی از مردم انگلستان بر این باورند که برنامه هسته‌یی ایران تهدیدی برای جهان است.

نظرسنجی انجام شده توسط دلتاپول نشان می‌دهد که اکثریت بریتانیایی‌ها می‌ترسند که تهران هر چه بیشتر به سمت توسعه سلاحهای کشتار جمعی نزدیک‌تر شود...
نظرسنجی دلتاپول در مورد جایگاه بریتانیا در جهان از بریتانیاییها پرسیده بود که کدام سؤال درباره ایران در نظر آنها بیشتر مطرح است. این نظرسنجی نشان داد که ۵۶درصد بر این باورند که جاه‌طلبیهای هسته‌یی ایران تهدیدی برای جهان از جمله انگلیس است. ۱۱درصد معتقدند که برنامه هسته‌یی ایران تهدیدی برای برخی کشورها است اما نه برای انگلیس، در حالی که ۸درصد معتقدند که اصلاً تهدیدی نیست...

آلیسیا کرنز، رئیس کمیته منتخب امور خارجی مجلس عوام، یافته‌های این نظرسنجی را «غیر تعجب‌آور» خواند. خانم کرنز گفت: «اکثریت مردم از برنامه هسته‌یی رژیم ایران نگرانی عمیقی دارند» و این نظرسنجی «نشان می‌دهد که وضعیت موجود به اندازه کافی خوب نیست».

وی گفت: رژیم [ایران] هم‌چنان به نقض تعهدات توافق شده در چارچوب برجام در زمینه افزایش غنی‌سازی اورانیوم ادامه می‌دهد و ما باید به‌طور جدی بررسی کنیم که آیا تحریم‌های فوری باید اعمال شود یا خیر»... .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/76816429-1930-4fab-a555-39066289ca10"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات